nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 62 m2

Travná, Praha, Kyje, Praha 9

2 600 000 Kč

celkem , měsíční splátka anuity 7 563 Kč

Hledáte byt pro rodinu, který si budete moc upravit podle svých představ, ale kde není nutné začínat s rekonstrukcí od začátku? Hledáte byt v klidné části Prahy, přesto s dobrou dostupností do města, a za zajímavou cenu?
Nabízím vám skvělou příležitost skloubit tyto požadavky dohromady - družstevní byt o dispozici 3+kk a velikosti 62m2 v Kyjích, v části Jahodnice.
Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží (zvýšeném přízemí) panelového domu, který prošel částečnou rekonstrukcí (vyměněna okna za plastová, nové stoupačky, vstupní prostory) a ve kterém je pouze 12 bytů. Samotný byt prošel částečnou rekonstrukcí (nové plovoucí podlahy, interiérové dveře, kuchyně), ale bytové jádro a rozvody elektřiny jsou původní - novému majiteli tak nabízí možnost si přizpůsobit byt podle vlastních představ.
Byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem (celkem 24.5m2), dva pokoje (12m2 a 10.3m2), koupelna, samostatná toaleta a chodba. Kromě tří neprůchozích pokojů je v bytě ještě komora, navíc k bytu patří ještě sklep v suterénu domu. Orientace bytu je na západ.
Dům se nachází v klidné části Kyjí, 400 metrů od zastávky autobusu, který vás za 14 minut doveze na metro A Palmovka, nebo za 11 minut na metro B Hloubětín. V okolí najdete několik mateřských školek, obchody s potravinami, restaurace, kavárnu i tenisové kurty. Oblast je také napojena na síť cyklostezek.
Družstvo spravující dům neumožňuje převod bytů do osobního vlastnictví, přesto se o dům pečlivě stará a celý dům je ve výborném stavu.
Spolu s bytem převezme nový majitel i část úvěru družstva - na tento byt vychází poměrná část ve výši cca 1.42mil.Kč. Aktuální přesnou částku vám rád sdělím při prohlídce. Splátka tohoto úvěru (7 563 Kč měsíčně) je pak součástí měsíční platby družstvu. Díky převzetí poměrné části úvěru je tak tento byt velmi zajímavý svou cenou. Současně je ale možné tento úvěr splatit jednorázově (např. současně s koupí bytu) a vyhnout se tak měsíčnímu splácení úvěru. Rozhodnutí je jen na vás.
Náklady na provoz bytu jsou příznivé - měsíční záloha na spotřebu a služby pro 4 osoby je 6 191 Kč včetně fondu oprav, a bez problémů pokrývá skutečné náklady. Třídu energetické náročnosti (PENB) uvádíme G, družstvo aktuálně nechává PENB zpracovat.
Pro více detailů nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Celkem: 2 600 000 Kč
ID inzerátu: 7709556
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 6564/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Travná, Praha, Kyje, Praha 9
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 62 m2
Obytná plocha: 62 m2
Užitná plocha: 62 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí