nezadáno
ne

Pronájem bytu 3+1, 87 m2

Skrétova, Plzeň, Jižní Předměstí, okres Plzeň-město

13 900 Kč

měsíčně , poplatky: 3.700,- Kč /měsíc/osoba (v případě další osoby +500,- Kč/osoba/měsíc) + elektřina a plyn,

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný podkrovní byt s dispozicí 3+1, který je situovaný ve 4. NP rekonstruovaného činžovního domu s výtahem ve Skrétově ulici. Byt o celkové výměře 87 m2 je členěný na předsíň, samostatnou kuchyň, tři prostorné průchozí pokoje, koupelnu a oddělené WC. Kuchyně je zařízena kuchyňskou linkou s veškerými spotřebiči (sklokeramická varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná a elektrická trouba). Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a velkým zrcadlem. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Podlahy v pokojích jsou laminátové, v koupelně, na WC, v předsíni a před kuchyňskou linkou je dlažba. Internet a kabelovou TV lze sjednat přes společnost UPC. Možnost pronájmu parkovacího stání v zakladači ve dvorní části sousedního domu.
Doporučujeme vzhledem k velmi dobré poloze v centru města, výborné dostupnosti MHD (kousek od tramvajové zastávky „Masarykovo náměstí“ a trolejbusových zastávek „Tylova“ a „Koperníkova“ ) a veškeré občanské vybavenosti v okolí.
We offer for rent a very nice attic apartment with a layout of 3+1, it's located on the 4th floor of a reconstructed building with a lift in Skrétova Street. The apartment with a total area of 87 sq.m consists of an entrance hall, a separate kitchen, three spacious rooms, a bathroom and a separate toilet. The kitchen is equipped with a kitchen unit with all appliances (ceramic hob, hood, fridge with freezer, dishwasher, microwave and electric oven). The bathroom is equipped with a bathtub, washbasin and large mirror. Heating and hot water are provided by a combined gas boiler. The floors in the rooms are laminate, in the bathroom, toilet, hall and in front of the kitchen there are ceramic tiles. Internet and cable TV is possible to be arranged from UPC provider. Possibility to rent a parking space in a stacker in the courtyard of the neighboring house. We recommended especially for its very good location in the city center, excellent availability of public transportation (just a short walk from "Masarykovo náměstí" tram stop - tram No.4, and from trolleybus stops "Tylova" and "Koperníkova") and full amenities in the area.
+ 3.700,- CZK as payment for services (water supply, garbage, etc.) plus 500 CZK more per every other person + deposit for electricity and gas

Celkem: 13 900 Kč
Poznámka k ceně: poplatky: 3.700,- kč /měsíc/osoba (v případě další osoby +500,- kč/osoba/měsíc) + elektřina a plyn,
ID inzerátu: 7696838
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Skrétova, Plzeň, Jižní Předměstí, okres Plzeň-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 3+1, Do 15000 Kč
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 87 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 4. podlaží
Rok rekonstrukce: 2008
Výtah: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí