nezadáno
ne

Prodej bytu 4+1, 102 m2

Ohradní, Praha, Michle, Praha 4

4 690 000 Kč

celkem

Prodej ateliéru o dispozici 4+1, 102 m2, Ohradní, Praha 4 - Michle.
Nebytová jednotka - ateliér, byla přestavěná na bydlení (+ 5 m2 sklep), po kompletní rekonstrukci z kvalitních materiálů v roce 2012/2013. Součástí prostor jsou čtyři neprůchozí místnosti (tři místnosti s okny), oddělené 3 x WC, šatna, úklidová místnost, sprcha a kuchyň. K prostoru náleží podíl na domu, pozemku i zahradě.
Prostor, který byl kdysi i zasedací halou michelského zastupitelstva, se nachází ve sníženém přízemí kompletně zrekonstruovaného činžovního dvojdomu z roku 1921, který byl postaven jako radnice obce Michle. Má samostatný vchod z ulice, ale i z chodeb obou domů (3x odolné bezpečnostní dveře). Ve vnitrobloku možnost využití zahrady s posezením a grilem.

Vytápění je buď elektrické přímotopné nebo výkonnými krbovými kamny, ohřev vody v el. bojlerech, možnost okamžitého zavedení plynu (rozvody v domě), přívod silnoproudu 220 i 380 V, jistič 25A, elektrorozvody komplet nové po rekonstrukci, včetně datových, audio a zabezpečovacích slaboproudů. Nejvýhodnější sazba el. pro domácnosti D57d. Vodovodní rozvody i kanalizace nové v plastu (výměna stoupaček i ležatých kanalizací v celém domě (2011-14).

Nadstandardní vybavení:
Krbová kamna (celolitinová, výkon 12kW) včetně nově vyvložkovaného komínu.
Systém cirkulace vzduchu zn. GABOTEX v podlahách a větráky ve zdech.
Protihluková izolace stropu.
Elektronické zabezpečovací zařízení JABLOTRON s možností napojení na PCO.
3x odolné bezpečnostní dveře.

Přímo v ulici základní občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, gymnázium, SOU, potraviny, praktický a zubní lékař). V blízkém okolí velké množství obchodních center, super a hypermarketů, úřadů vč. radnice. Zastávka několika autobusů MHD je vzdálená jen cca 100m, tramvaj cca 400m (i noční spoje), stanice metra "C" Kačerov, Pankrác či Budějovická a železniční stanice cca 1000m. Poblíž též nájezdy na D1 i Jižní spojku. V oblasti velká možnost kulturního vyžití (divadla a kina) i procházek v přírodě (parky Tyršův vrch, Jezerka, Michelský les). Strategické místo s výborným dopravním spojením v blízkosti centra Prahy.

Doporučujeme.

Celkem: 4 690 000 Kč
ID inzerátu: 7683994
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK137965
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Ohradní, Praha, Michle, Praha 4
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+1
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 102 m2
Obytná plocha: 102 m2
Užitná plocha: 102 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické
Výtah: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí