nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 300 m2

Chelčického, Pardubice, Rosice, okres Pardubice

8 888 000 Kč

celkem , cena je včetně provize, všech poplatků a právní úschovy peněz, předpokládaná daň z nabytí je 351.000,- Kč

Exkluzivně vám nabízíme jedinečný dům se zajímavě řešenou velkou zahradou. Dům o obytné ploše přibližně 250m2 se nachází v samém centru městské části Rosice, kousek od MHD, školy, školky i obchodů. Dům je postaven v roce 1980, je však postaven velmi kvalitně a nadčasově. V přízemí je prostorná obytná hala s terasou, tři samostatné pokoje a kuchyně. V podkroví je velký pokoj s terasou, tři menší pokoje s balkony a prostorná koupelna. Dům je kompletně podsklepen a mimo technických místností a garáže zde najdete další obytné místnosti a velkou koupelnu. V každém patře je samostatná toaleta. Více informací najdete v naší videoprohlídce: https://youtu.be/V1BLUT7JLoM Dům je zcela funkční, má ústřední plynové topení (s alternativou topení dřevem) a provedené nové revize, energetický průkaz i připravený rozpočet na případnou úpravu, pokud se pro ni rozhodnete. Stavební plánky a veškeré dokumenty máme k dispozici.
Dům je obklopen zahradou o velikosti 2 580m2 s mnoha ovocnými stromy i keři a záhony se zeleninou a bylinkami, které jsou založeny na systému ekologické potravinové soběstačnosti. Zahrada je doplněna skleníkem a domkem s „černou kuchyní“. Najdete zde i studnu s vydatným pramenem a zbrusu novým čerpadlem. Je zde i dostatek místa na velký bazén nebo jiné stavby. Na zahradu je i příjezd pro techniku.
Dům není nijak zatížen a jeho prodej je bezproblémový. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Pokud si chcete dům osobně prohlédnout, kontaktujte makléře (nejlépe telefonicky). Zajistíme vám bezpečnou prohlídku v tomto bezpečném a pohodlném domě.

Celkem: 8 888 000 Kč
ID inzerátu: 7672162
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P011545
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Chelčického, Pardubice, Rosice, okres Pardubice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 300 m2
Obytná plocha: 250 m2
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 147 m2
Plocha pozemku: 2727 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Voda: ano
Internet: ano
Balkon: ano
Lodžie: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí