nezadáno
ne

Prodej hotelu, 470 m2

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

5 990 000 Kč

celkem

Pokud hledáte nemovitost, která disponuje velkou obytnou plochou, velkým pozemkem a leží na klidném místě s dostupností lyžařských center Orlických hor, tak tato unikátní prvorepubliková vila, která se nachází v obci Červená Voda pro vás může být tou správnou volbou.

Dle zpracované studie, kterou si můžete prohlédnout v příloze může být nemovitost po rekonstrukci využita ke zřízení penzionu s jedenácti samostatnými apartmány, což novému majiteli poskytuje zajímavou investiční příležitost, jelikož lokalita je velice vyhledávaným místem pro zimní i letní rekreaci. Samozřejmě lze využít stávající dispozici k bydlení nebo rekreaci.

V tuto chvíli je nemovitost rozdělena na obytnou budovu s přiléhající zemědělskou stavbou. Obytná část disponuje sedmi prostornými místnostmi s klenbovým stropem a dobovými prvky, velkorysou chodbou a sociálním zázemím. Dům je podsklepený. Objekt je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem s rozvody do ústředního topení.

Pozemky, které jsou oploceny mají výhled na okolní krajinu a jejich celková výměra je 1 419 m2. Využívat, zde můžete také zděnou zemědělskou budovu a parkoviště pro více automobilů.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete naleznete zde nebo v prakticky navazujícím městě Králíky, kam se dostanete autem nebo po jedné z husté sítě cyklostezek. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období.

Svojí unikátností nabízí tato nemovitost obrovský potenciál a nespočet možných způsobů využití z hlediska bydlení i podnikání. Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

Celkem: 5 990 000 Kč
ID inzerátu: 7669759
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Hotely
Energetický štítek: F
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 470 m2
Zastavěná plocha: 783 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední plynové
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí