nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 250 m2

Očihov, okres Louny

7 000 000 Kč

celkem

Na prodej rodinný dům s možností pravidelného příjmu a dalšího využití: k bydlení, rekreaci nebo podnikání. Dům 7+kk (6+1) se sklepem 250 m2 stojí na pozemku 1034 m2. Dále k domu náleží garáž (stodola nebo herna), sauna se sociálním zázemím 40 m2, pergola, rybníček a 2x kryté terasy. Také je na pozemku odděleně stojící stará stodola v původním stavu dalších 100 m2.

Dům byl postaven kolem roku 1929, částečná rekonstrukce z roku 2003, současní majitelé provedli kompletní rekonstrukci v roce 2010. K domu je připojen veřejný vodovod a kanalizace, zároveň jsou na pozemku dvě funkční studny, kde jedna je s minerální vodou. Vytápění, ohřev vody a vaření je plynové. Je zde také krb a v některých místnostech podlahové vytápění.

Současně je dům využíván k rekreaci majitelů a zároveň ke krátkodobému pronájmu, který zaručuje pravidelný příjem. Stálí klienti si již vytvořili rezervace na delší dobu dopředu. Celkem je dům vhodný pro 11 lidí. Na rezervačních serverech má velmi vysoká hodnocení. Není podmínkou pokračovat v podnikání, zároveň v případě zájmu budou veškeré kontakty předány.

První podlaží obytné části: obývací pokoj s kuchyňským koutem 26 m2, 3 ložnice 11m2, 12m2 a 14m2, koupelna s vanou 11 m2 a samostatná toaleta. Jsou tady také dveře do menšího sklepa v suterénu s původním zdivem a klenutými stropy.
Dále v přízemí je prostor, který byl kdysi stodolou a dnes se využívá jako garáž, nebo spíše jako velká herna s pingpongovým stolem, šipkami a prostorem pro posezení. Z této místnosti vedou také dveře do vnitřního dvorku a další do sauny se zázemím.

Druhé podlaží: 2 ložnice, velký společenský pokoj s krbem, kulečníkem a původní výškou stropu, dále koupelna se sprchovým koutem a WC.

Vnitřní dvorek: pergola s krbem na grilování a posezením, rybníček, zpevněná plocha pro nadzemní bazén a také původní stodola.

Hlavní příjezdový dvůr má zpevněnou plochu vhodnou k parkování 5 aut a 2 zastřešené terasy s posezením

Rozhodně se jedná o dům s mnoha možnostmi využití.

Dům se nachází v centru obce Očihov, v okolí je hospoda, kostel a obecní dům. Kousek od domu je autobusová zastávka, do Prahy je to 67 km, Karlovy Vary 45 km.

Celkem: 7 000 000 Kč
ID inzerátu: 7657213
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5709/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Očihov, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 250 m2
Obytná plocha: 250 m2
Užitná plocha: 250 m2
Zastavěná plocha: 384 m2
Plocha pozemku: 1034 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí