nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 75 m2

Jaselská, Teplice, Řetenice, okres Teplice

499 000 Kč

celkem

Tento pěkný byt najdete v Jaselské ulici v teplických Řetenicích.

Má velmi prakticky rozvrženou dispozici 2+1 s balkonem, kdy na jedné straně bytu jsou dva samostatné pokoje, na druhé potom prostornou kuchyni a sociální zázemí. Tyto dvě části bytu jsou rozděleny velkou chodbou se vstupem do jednotlivých místností a na toaletu a také prostornou šatní skříní. Celková výměra bytu je dle dokumentace 75,46m2. Bydlení najdete ve 4. podlaží nízkopodlažního domu bez výtahu. Kromě klidné lokality a velmi pěkného stavu jsou velkou výhodou dva sklepy náležící k bytu.

Byt vlastní firma Tsjechië Property Investment s.r.o., která se soustředí na dlouhodobé a stabilní pronajímání nemovitostí. Firma, se základním kapitálem více než 13mil Kč si zakládá na slušných a bonitních nájemnících a dlouhodobých vztazích. Velká většina bytů je obsazena dlouhodobě spokojenými rodinami. Nájemní vztah je uzavírán na dobu neurčitou.

Samotný byt prošel rozsáhlou renovací. Všude jsou nové podlahy, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (sporák, trouba, myčka) či velká skříň v chodbě. Stačí si jen byt vybavit a můžete bydlet.

Okolí domu je téměř ideální. Pár metrů od domu je pošta, také potraviny, úřady, zastávky MHD či supermarkety. Teplická nemocnice je vzdálena asi 8min pěšky. V případě, že máte zájem o prohlídku či více informací, obraťte se na mě. Budu se těšit.

Celkem: 499 000 Kč
ID inzerátu: 7655614
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5673/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Jaselská, Teplice, Řetenice, okres Teplice
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 75 m2
Obytná plocha: 75 m2
Užitná plocha: 75 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí