nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 77 m2

Rožkova, Pardubice, Zelené Předměstí, okres Pardubice

4 490 000 Kč

celkem

Mám tu pro Vás jedinečnou nabídku bytu v ulici Rožkova.
Jedná se čerstvě zrekonstruovanou nemovitost v nadstandardu.
Pojďme se nejdřív podívat na celý dům:
Jde o třípodlažní dům - jeden byt v každém patře. Dům je zateplený 15 cm vrstvou polystyrenu. Samozřejmostí nové vchodové dveře a plastová okna - trojskla. Za vchodovými dveřmi najdete bývalý průjezd na zahradu - ten bude nyní sloužit jako průchod, případně místo pro kola, kočárky, apod. Pokud nebude spoluvlastníky určeno jinak. Na průchod navazuje schodiště spojující jednotlivá patra, respektive byty, a také vstup do vnitrobloku - na zahradu. Na zahradě bude mít každý vlastník bytu podíl 1/3 - bude mu náležet asi 58 m zahrádky. Na dvoře zároveň stojí bývalá garáž, dnes předpokládané využití na zahradní techniku, nábytek, případně opět kola, kočárky. V suterénu domu je prostor pro společný plynový kotel a bojler na 300 litrů.

Nyní si povíme něco o bytě:
Tento byt leží ve třetím nadzemním podlaží neboli ve druhém patře. Tento byt disponuje podlahovou plochou 77 m. Obývací pokoj s kuchyní a jeden pokoj jsou s okny do ulice na Západ. Poslední pokoj je na východ do vnitrobloku. Koupelna a WC budou mít keramické obklady i dlažbu. V koupelně naleznete zděný sprchový kout s odtokovým žlábkem a umyvadlo. Wc je samostatné. Velkou výhodou je komora v bytě (2 m) a sklep v suterénu ( přibližně 12 m). A co byste řekli na podlahové topení? Že by se Vám to líbilo? Mysleli jsme si to, a proto tu na Vás čeká. V místnostech naleznete termostaty na regulaci teploty. Podlahy budou vinylové - 2 cm, zátěžové, a jsou připravené téměř na cokoli.

Doporučuji si pro více informací zavolat a pak samozřejmě zajít na prohlídku. První prohlídky budou probíhat od 23.3. K nastěhování by mělo docházet od 4/2020.

Budu se na Vás těšit. Jan Mazánek

Celkem: 4 490 000 Kč
ID inzerátu: 7654804
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 15573
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Rožkova, Pardubice, Zelené Předměstí, okres Pardubice
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 77 m2
Obytná plocha: 77 m2
Užitná plocha: 77 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí