nezadáno
ne

Prodej penzionu, 1600 m2

Míčov-Sušice, Zbyslavec, okres Chrudim

8 290 000 Kč

celkem

Máme pro Vás plně funkční ubytovací zařízení postavené v 80.letech 20.století v Železných horách na samotě nedaleko malé obce Zbyslavec vzdálené 18 km od Chrudimi a 21 km od Pardubic. V přízemí domu se nachází především zázemí : kuchyň, jídelna, přípravna jídla, 2 kuchyňky, velká společenská místnost, malá společenská místnost s krbem, kanceláře, chodba, prádelna, šatny se soc.zázemím, sklady, umyvárny, sprchy, wc, 3 pokoje s wc a sprchou, 2 velké průchozí garáže, technická místnost pro údržbu vody; v 1.patře : toalety, sprchy, 20 pokojů po 2-6 lůžkách, byt správce 2+1 s koupelnou a wc, sklad lůžkovin, celková kapacita momentálně 105 lůžek, veliká prostorná půda s možností další vestavby. Topení v celém objektu je kombinované : na pokojích a chodbě elektrické - sálavé infračervené panely, v klubovně lze topit krbem, část objektu má ústřední topení na elektr.kotel; voda z vlastního vrtu, ohřev vody bojlerem a el.kotlem, v celém objektu rozveden internet s Wifi, na nádvoří se nachází bazén a velký sklep. K domu naleží opodál ležící pozemek, přímo u lesa, s 28 dřevěnými chatkami na podezdívce se zavedenou elektřinou, vybavené elektrickým topením, kapacita chatek 112 lůžek , opodál tábořiště jsou umyvárny a wc, vlastní transformátor. Parkování přímo u vchodu. Hosté mohou využívat bazén a hřiště přímo u domu. Celková plocha pozemků 12.018 m2.
Objekt prošel v posledních dvou letech rozsáhlou modernizací a rekonstrukcí jako je výměna oken, rozvodů, vybavení a technologií.
Objekt je plně vybaven a provozuschopný. Možnost využití k rekreaci, jako školící středisko, ke konání konferencí, školení, seminářů, škol v přírodě, apod., neboť je zde k dispozici sál o kapacitě 80 míst, který jinak slouží pro stravování, a malá společenská místnost s krbem o kapacitě 26 míst, případně po úpravách i jako rehabilitační středisko pro osoby se sníženou pohyblivostí, po úrazech či seniory, neboť přízemí je bezbariérové. V okolí les, krásná příroda, klid a čistý vzduch. Prodej za cenu dle znaleckého posudku. Více informací u makléře.

Celkem: 8 290 000 Kč
ID inzerátu: 7652251
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5574/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Míčov-Sušice, Zbyslavec, okres Chrudim
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1600 m2
Obytná plocha: 1600 m2
Užitná plocha: 1600 m2
Zastavěná plocha: 1000 m2
Plocha pozemku: 12018 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: přízemí
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí