nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 450 m2

Bžany, Lhenice, okres Teplice

3 750 000 Kč

celkem

Nabízíme samostatně stojící prostorný rodinný dům o zastavěné ploše cca 200 m2. Dům má dvě nadzemní podlaží a půdu vhodnou k vestavbě. Dům je ze smíšeného zdiva a proběhl částečnou rekonstrukcí, převážně interiérových prostor. Na střeše domu je plechová krytina Alukryt. Část krytiny je z pálených tašek. V domě jsou nové rozvody elektřiny, odpadu i vody.
V 1. NP domu je kotelna, 3x WC, velká společenská místnost s pecí a malým barem. Dále malá společenská místnost s kuchyňkou, krbem, saunou a sprchovým koutem. Tato část domu je průchozí na velkou letní s části zastřešenou terasu a rozlehlou zahradu 605 m2 s jezírkem. Ve 2. NP je bytová jednotka 4+1 s koupelnou a samostatným WC. V části podkroví je započata výstavba 2 pokojů. Dále je k vestavbě vhodná hlavní půda, kde je možné zhotovit dvě nebo tři místnosti. Dům je napojen na veřejný rozvod vody a elektřinu. Vytápění domu je ústřední zajištěné automatickým kotlem na uhlí a dřevo. Ohřev vody je zajištěn bojlery, případně kotlem. Celý objekt je napojen na vlastní čistírnu odpadních vod. Vlastní studna je na rozlehlém dvoře cca 270 m2, který je využívám převážně na parkování. Vzdálenosti: 10km Teplice, Bílina. Škola, školka, lékař a restaurace -3km, zastávka autobusu před domem.
Doporučujeme prohlídku.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 750 000,- Kč a měsíční splátkou 11 994,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 3 750 000 Kč
ID inzerátu: 7650970
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 174681
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Bžany, Lhenice, okres Teplice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 450 m2
Užitná plocha: 450 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1080 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí