nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 150 m2

Modlany, okres Teplice

8 280 000 Kč

celkem

Bydlení v klidné oblasti, moderní prostředí a kvalita. To je moderní bungalov o dispozici 4+kk a velikosti 150 m2 + technická místnost, garáž na dvě auta, šatna připojená k ložnici, dvě koupelny nacházející se v Modlanech u Teplic, v blízkosti všeho potřebného a výhledem na Krušné hory přímo ze zahrady.

Jelikož dům nebyl stavěn za účelem následného prodeje, bylo dbáno na kvalitní provedení, které je patrné již na první pohled. Velkými francouzskými okny v obývacím pokoji lze vejít přímo na terasu. Tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, kamerový systém, alarm, inteligentní ovládání domu Loxone, předokenní hliníkové žaluzie, moderní spotřebiče, fotovoltaická elektrárna(výkon 10KW), bazén se slanou vodou. To je jen pár předností z mnoha tohoto domu. Jedná se mimořádné ekonomickou stavbu, energetická náročnost A.

Dojezdová vzdálenost do krajského města Ústí nad Labem 20min do města Teplice 5min. Ve volném čase se zde nabízí multifunkční hřiště nebo nedaleké jezero Milada.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 656 000,- Kč a měsíční splátkou 26 484,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 8 280 000 Kč
ID inzerátu: 7649760
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 175803
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Modlany, okres Teplice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 150 m2
Užitná plocha: 150 m2
Zastavěná plocha: 216 m2
Plocha pozemku: 1329 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí