nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 290 m2

Bučina, okres Ústí nad Orlicí

3 790 000 Kč

celkem , včetně kompletních služeb RK a právního servisu

Nabízíme vám ke koupi světlý, prostorný, dvoupodlažní a částečně zrekonstruovaný rodinný dům 6+1 s velkou garáží a velkou zahradou v obci Bučina u Vysokého Mýta. Dům se nachází v klidné části obce a je situován okny na „JV“ a „SZ“. Dům je vhodný i pro rodinu s dětmi, je ve velmi dobrém stavu, obývaný a udržovaný.

V přízemí domu je obývací pokoj, kuchyně, jídelna, nová koupelna (s přípravou na centrální ohřev TUV kotlem), samostatné WC a prostorná chodba.
V prvním patře domu jsou tři ložnice přilehlé k části půdního prostoru, který lze rozdělit pro každou ložnici zvlášť na prostory šaten. Čtvrtou ložnici lze také využít jako kuchyň (napojovací místa jsou zaústěny do zdi). Jedna z ložnic má vlastní balkón.
Na chodbě a v koupelně je keramická dlažba, v ostatních místnostech koberce na dřevěných prknech.

V částečně podsklepeném suterénu je sklep z kamenného a cihelného zdiva.

Dům má novou zateplenou fasádu, částečně zateplenou střechu, nová okna a venkovní dveře. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace, která je zaústěna do septiku. Vytápění domu je plynovým nástěnným kotlem. Ohřev TUV je v elektrickém boileru.

Před domem je předzahrádka, za domem je velká zahrada přes 1500 m2. Přední část zahrady je navržena jako užitná s odpočinkovou funkcí, zadní část zahrady je s ovocnými stromy. Boční kolmé nízké přístavby k domu slouží jako rezervní kotelna na TP, dílna a odkládací prostory pro zahradní náčiní a zahradní nábytek. Pozemek je oplocený.

V blízkosti se nachází obchod se smíšeným zbožím, hospoda a autobusová zastávka. Škola a mateřská školka je v 1km vzdálené obci Cerekvici nad Loučnou, kde se nachází i železniční zastávka. Veškerá občanská vybavenost je v 7 km vzdáleném Vysokém mýtě nebo v Litomyšli.

Dům je možno financovat buď v hotovosti, převodem na účet nebo hypotékou, kterou pomůžeme zařídit. Právní ochrana prodejce a nabyvatele bude zajištěna realitní kanceláří. Dům je nutno vidět a zveme vás na nezávaznou prohlídku.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N83990.

Celkem: 3 790 000 Kč
ID inzerátu: 7648011
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N83990
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Bučina, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 290 m2
Užitná plocha: 290 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1829 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Rok rekonstrukce: 2017
Sklep: ano
Kanalizace: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí