nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 1834 m2

Košťanská, Teplice, Hudcov, okres Teplice

5 900 000 Kč

celkem

V zastoupení majitele vám nabízím zajímavý komerční areál se zavedenou sběrnou druhotných surovin v průmyslové zóně na okraji města Teplice – Hudcov.
Sběrna je v provozu od roku 1993 a od té doby vybudovala širokou základnu stálých zákazníků. V ceně prodeje objektu je i převod povolení k provozování zařízení ke sběru, výkupu a zpracování odpadů, včetně ekologické likvidace autovraků. Areál lze využít i k jiné podnikatelské činnosti, jako např. ke skladování, parkování, provozu autoservisu, pneuservisu a jiných činností.

Objekt se skládá:

• ze zpevněné odstavné plochy o velikosti 1698 m², jejíž součástí je digitální nájezdová váha s nosností do 35t a malá digitální váha s nosností do 600 kg. Kalibrace vah platná do 10/2021.

• samostatné plechové haly (kolaudace v r. 2013) pro skladování tříděného odpadu se sedlovou střechou o rozměrech 15m x 7m, s vraty o rozměrech 2,8 m x 3,5 m a výškou do hřebenu střechy 4,5 m. Součástí haly jsou vestavěné kovové regály, zvedací technika (kočka) aj.

• dvou kovových skladů ke skladování např. nebezpečných odpadů aj.

• administrativní budovy o výměře 31 m², jejíž součástí je kancelář a zázemí pro zaměstnance včetně kompletního vybavení.

V areálu je nově vybudována vodovodní přípojka. Celý objekt je monitorován a chráněn kamerovým systémem a zabezpečovacím zařízením napojeným na pult centrální ochrany.

Je možné jednat o odkupu manipulační techniky k provozu podnikatelské činnosti, jako např. zánovní vysokozdvižný vozík zn. LINDE (diesel) s nosností 1,8 tun, zouvačka pneumatik, vyvažovačka pneumatik.

Dle územně plánovací informace jsou předmětné plochy pro produkci určeny přednostně k umisťování činností a staveb s nejvyšší přípustnou mírou zátěže území, zejména činností a staveb výrobních a skladovacích a činností a staveb s produkcí bezprostředně souvisejících. Obvyklé a přípustné jsou zejména činnosti a stavby určené k poskytování rozsáhlejších služeb obchodních a administrativních, stejně jako zařízení dopravní a technické infrastruktury. V plochách pro produkci jsou přípustné též činnosti a stavby obvyklé a přípustné v plochách pro bydlení, pro rekreaci i v plochách krajinných.


Pro více informací mě kontaktujte.

Celkem: 5 900 000 Kč
ID inzerátu: 7637261
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J06380
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Košťanská, Teplice, Hudcov, okres Teplice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1834 m2
Užitná plocha: 1834 m2
Zastavěná plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 1834 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí