nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 870 m2

Velká lada, Praha, Písnice

13 050 000 Kč

celkem (Cena přepočtena z 15 000 Kč za m2 ) , včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Chcete bydlet na jihu Prahy a hledáte ten správný pozemek k výstavbě rodinného domu? Nebo chcete uložit své peníze jako investici do lukrativního pozemku, kde velice pravděpodobně neztratí hodnotu? Pokud jste si na jednu z těchto otázek odpověděli ano, tak právě Vás by mohla tato nabídka velmi zajímat.

V pražské Písnici v místě poeticky zvaném Velká lada byl v letošním roce dokončen ucelený projekt sestávající z dvaceti pozemků určených k výstavbě rodinných domů. Na každé parcele v celém tomto území je vybudována kompletní infrastruktura inženýrských sítí a nic již nebrání územnímu rozhodnutí, stavebnímu povolení a samotné výstavbě. Součástí sítí je kanalizace (dešťová a splašková), vodovod, plynovod a elekřina. Na Velké ladě je také obecní osvětlení a nové asfaltové cesty s parkovacími zálivy a nájezdy na pozemky. Jako bonus Velké lady je zcela nová asfaltová příjezdová cesta už od ulice "Na Konečné". 
Na severní stranu tohoto pozemku navazuje už pouze louka s výběhem pro koně, která se mírně svažuje k Libušskému potoku, po jehož délce roste řada vzrostlých stromů. Skvělá zpráva je, že v prostoru této louky a potoka už nebude možná žádná výstavba. Z východní a západní strany jsou sousední pozemky, na nichž bude probíhat výstavba rodinných domů.
Velká lada je jedno z nejklidnějších míst v Písnici. Celá tato oblast leží na pevném břidličném podloží. Velkou výhodou bydlení v Písnici je kombinace života na vesnici s velmi blízkou přítomností velkoměsta. V centru Prahy můžete být autem i za 15 minut (o víkendu), standardně cesta trvá 25 - 40 minut. Momentálně se již připravuje výstavba linky D pražského metra, která povede z Písnice na Pankrác s přestupem na metro C a dále pak na náměstí Míru s přestupem na metro A. Přibližně 5 kilometrů od pozemku (ve vedlejším Vestci) je nájezd na pražský okruh s napojením na českou dálniční síť. Chcete-li znát podmínky regulativ územního plánu, tedy jak velký dům je možné na pozemku postavit a jaká je zastavitelnost parcely, máte možnost veškeré informace zjistit na internetu v územním plánu hlavního města Prahy. 
Další informace Vám sdělím s odkazem na web velkalada.cz nebo osobně. Zajistíme Vám také kompletní servis včetně financování koupě tohoto výjimečného pozemku na míru.

Celkem: 13 050 000 Kč
ID inzerátu: 7634457
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Velká lada, Praha, Písnice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 870 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí