nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1, 143 m2

Radimova, Praha, Břevnov, Praha 6

19 900 000 Kč

celkem

Dobrý den, vítejte v jedné z nejatraktivnějších částí hlavního města!
Ve vyhledávané lokalitě Prahy - Břevnova nabízím k prodeji nadstandardně řešený, prostorný, kompletně vybavený a zařízený byt 3+1 s vlastním garážovým stáním a exkluzívním výhledem.
Jihovýchodně orientované bydlení v moderní rezidenci Kajetánka, ulice Radimova, v části plné zeleně u anglického parku s jezírkem a zároveň v dosahu všeho, co může město nabídnout. Moderní budova sousedí s usedlostí Kajetánka z 16.století, kam můžete zajít v současné době do renomovaná restaurace se zahradním posezením.
Atraktivní byt o výměře 143 m2 se nachází ve 4. patře rezidence jedinečného bytového komplexu, který byl postaven v zahradách původního barokního zámku, v docházkové vzdálenosti od Pražského hradu.
Nemovitost Vás zaujme zcela jistě vším, co může nabídnout. Otevřené prostory jsou velmi vzdušné a světlé.
Srdcem bytu je obývací pokoj rozšířený o rohovou terasu s nádherným výhledem. V každé další části je znát důraz na detail, na kvalitu, precizní provedení a mimořádnost - dřevěné podlahy, mramorové obklady, kuchyně značky Polikorn Varenna Gaggenau pro náročné, 2 luxusní koupelny vybavené sanitou značky Antonio Luppi, světla Vibea, Flos, Delta light, dveře Tre Piu, podlahové vytápění, větrací systém Aereco, kombinace těch nejlepších materiálů, dřeva nebo stěrková úprava stěn, samostatné 2 ložnice s balkonem, vinotéka. Je toho opravdu mnoho k obdivování.

V okolí rezidence je mnoho parků a dětských hřišť, nedaleko rozsáhlý park Ladronka, školy, školky, poliklinika, veškerá občanská vybavenost součástí nejen nedaleké ulice Bělohorská.
Několik minut jízdy je Strahovský tunel, napojení na městský okruh a 15 minut jízdy k ruzyňskému letišti.
Celý dům byl oceněn jako nejlepší rezidence roku 2011.
Jedná se o mimořádné bydlení, o zážitek s neopakovatelným geniem loci. Tady je Váš budoucí domov, úžasné místo, kam se budete vždy rádi vracet domů. Budu se těšit na osobní setkání s vámi. Brzy na viděnou.

Celkem: 19 900 000 Kč
ID inzerátu: 7627032
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5373/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Radimova, Praha, Břevnov, Praha 6
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 143 m2
Obytná plocha: 143 m2
Užitná plocha: 143 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Terasa: ano
Sklep: ano
Balkon: ano
Lodžie: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí