nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 85 m2

Sloupnice, Horní Sloupnice, okres Svitavy

4 990 000 Kč

celkem

Exkluzivně Vám nabízím moderní, nízkoenergetický rodinný dům 3+1v obci Sloupnice, která se nachází uprostřed 4 velkých měst - Litomyšl, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí a Česká Třebová. Dům je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné bydlení mimo městský shon a přesto s dobrou dostupností měst.

Dispoziční řešení domu: prostorný obývací pokoj přímo propojený s kuchyní a s jídelnou, dále jsou zde 2 ložnice, koupelna se sprochovým koutem, ovšem je zde vše připraveno i na zabudování vany, samostatné wc, zádveří, chodba a technická místnost. Vytápění je zajištěno podlahovým topením a zdrojem tepla je, velmi úsporný, kondenzační plynový kotel. Dále je dům napojen na dálkový vodovod a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Z obývacího pokoje se francouzským oknem dostanete na prostornou terasu a dále krásnou rovinatou zahradu o celkové ploše 805 m2. Dům je také kompletně zateplený a splňuje parametry nízkoenergetického domu. Další obrovskou výhodou je fakt, že zde není povinnost platit daň z nabytí nemovitosti, jelikož se jedná o první převod.

Pokud jste našli ideální místo pro váš nový domov, tak mi neváhejte zavolat, a domluvíme si společnou prohlídku. Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou a dalšími výhodami.

V případě, že chcete vidět všechny mé nové nabídky jako první, sledujte mě na Facebooku - https://www.facebook.com/DavidStasekRealitak

Celkem: 4 990 000 Kč
ID inzerátu: 7597511
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Sloupnice, Horní Sloupnice, okres Svitavy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 85 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí