nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 59 m2

Dřínovská, Chomutov, okres Chomutov

1 490 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku v Chomutově, na sídlišti Březenecká u sportovní haly.
Byt je o dispozici 2+1 a výměře 59 m2. Nachází se ve 2. patře. Byt je v původním stavu, zachovalý a vše je funkční. Okna jsou plastová, v obou pokojích žaluzie. Na podlahách je lino přikryté kobercem. Balkón je situován na jihozápadní stranu. Byt je prostorný a světlý. Má velkou vstupní chodbu s původními vestavěnými skříněmi a zděnou šatnou. Koupelna a WC jsou řešeny samostatně a jsou průchozí.
Dům je revitalizovaný a udržovaný, má zateplenou fasádu. Je s výtahem a celkem má 7. pater. V suterénu se nacházejí sklepní kóje, z nichž jedna náleží k této bytové jednotce.
Sídliště Březenecká je jednou z vyhledávaných lokalit Chomutova. Díky své poloze nabízí možnost navštěvovat Podkrušnohorský Zoopark, Kamencové jezero, nebo se můžete během pár minut dostat přímo do lesa. Nedaleko se nachází hotel známý mezi místními jako „Partyzán“, který bývá častým cílem takových procházek. Na kolo nebo in-line brusle můžete vyrazit do Bezručova údolí. Centrum města je dobře dostupné a i samotné sídliště poskytuje obyvatelům dostatečné zázemí, co se týká občanské obslužnosti. Jsou zde obchody, pošta, školy, školky, lékaři, zubaři, MHD a meziměstské dopravní spojení jak autobusy, tak vlakem. Parkování je možné u domu na prostorném parkovišti; nejsou zde modré zóny.
Tento byt doporučujeme vzhledem k výborné poloze, velikosti a stavu jak pro bydlení, tak pro investici.
V případě více zájemců na tuto nemovitost bude byt prodán nejvyšší nabídce (může proběhnout i aukce), kdy majitel má výhradní právo výběru kupujícího.
Ohledně prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti. Zajistíme pro Vás i servis ohledně financování koupě tohoto bytu. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 1 490 000 Kč
ID inzerátu: 7596081
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11957
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Dřínovská, Chomutov, okres Chomutov
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 59 m2
typ: panelový
Počet nadzemních podlaží: 8
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické

Kontakt na prodejce nemovitostí