nezadáno
ne

Rodinný domek 93 m2 s pozemkem 1021 m2 v Pečkách - Velkých Chvalovicích

Pečky, Velké Chvalovice, okres Kolín

2 495 000 Kč

celkem

Bidli Vám představuje půvabný domek k rekreačnímu využití i k trvalému bydlení s velmi hezkým, udržovaným rovinatým pozemkem v obci Velké Chvalovice, které náleží k městu Pečky. Domek s výměrou 93 m2 je v původním stavu, vhodném k celkové rekonstrukci.

Stav domu je sice před rekonstrukcí, ale v poměrně dobrém stavu jsou krovy, střecha, zdivo. Vnitřní prostory mají aktuálně dispozici 2+1. Půda je vysoká, vhodná k adaptaci. Dům je podsklepený prostorným sklepem. Napojen je na elektřinu a vodovod, na pozemku je také vlastní studna. Odpad je aktuálně formou septiku, ale lze jej napojit na obecní kanalizaci. Také plyn je na hranici pozemku.
Pozemek je umístěn v klidné boční ulici v zástavbě rodinných domů, přesto v dosahu centra obce a je příjemně orientován západním směrem.

Velké Chvalovice jsou malebná obec v těsné blízkosti Peček, které nabízejí veškerou občanskou vybavenost, mj. i nádraží, odkud jezdí osobní a spěšné vlaky do Prahy, Kolína či Kutné Hory. K nádraží vede bezpečná cyklostezka. Automobilem je vynikající spojení díky nedaleké D11 (Praha 30 minut, sjezd na 25. km u města Sadská).

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 499 000,- Kč a měsíční splátkou 7 980,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 2 495 000 Kč
ID inzerátu: 7577486
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 172764
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Pečky, Velké Chvalovice, okres Kolín
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Obytná plocha: 90 m2
Užitná plocha: 90 m2
Zastavěná plocha: 93 m2
Plocha pozemku: 1021 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí