nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 105 m2

Ke Střelnici, Žamberk, okres Ústí nad Orlicí

1 900 000 Kč

celkem

Mám pro Vás exkluzivně velice atraktivní nabídku rodinného domu v Žamberku. Dům se skládá ze dvou obytných podlaží, kdy v každém z nich se nachází jedna bytová jednotka. Dispozice v přízemí je vstupní chodba, prostorný obývací pokoj, ložnice a koupelna s toaletou. Dispozice bytu v patře je téměř totožná.

Rodinný dům byl z velké části rekonstruován v roce 1993 do dnešní podoby. Vytápění domu je zajištěno elektrokotlem, který ohřívá vodu v akumulační nádrži s následným rozvodem do ústředního vytápění. Menší zahrada se nachází v zadní části domu a je obehnána živým plotem pro zachování dostatku soukromí. K domu náleží také garáž pro 1 osobní automobil.

Nespornou výhodou domu je jeho dispoziční uspořádání. V předchozích letech byl využíván jako pension. Stojí tedy za zvážení jeho nákup na investici s následným pronájmem, případně rozdělení bytových jednotek a jejich prodej. Nemovitost je také ideální pro rodinu, která shání okamžité bydlení s případnou rekonstrukcí v průběhu let.

Jak můžete vidět, možností využití domu je opravdu mnoho, a proto neváhejte. Napište mi hned teď a domluvíme se na společné prohlídce. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.

Celkem: 1 900 000 Kč
ID inzerátu: 7573882
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Ke Střelnici, Žamberk, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: E
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 105 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí