nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 109 m2

Řetůvka, okres Ústí nad Orlicí

1 295 000 Kč

celkem

Rád bych Vám exkluzivně nabídl k prodeji rodinný dům v obci Řetůvka. Dům je rozdělen na dvě obytná podlaží. V přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyň, průchozí obývací pokoj a ložnice. Samozřejmostí je také technická místnost a sociální zařízení. V druhém nadzemním podlaží se poté nachází 2 obytné místnosti a půdní prostory, které lze přebudovat například na šatnu či další technickou místnost.

Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do ústředního vytápění. V 90. letech proběhla v nemovitosti částečná rekonstrukce do dnešní podoby, jejíž součástí byla také rekonstrukce elektřiny, která je již vedena v mědi.

Rodinný dům je součástí původní zemědělské usedlosti, která byla následně rozdělena na více rodinných domů. Z toho důvodu je součástí nemovitosti také část společného dvora, ze kterého je přístup do soukromé stodoly a dílny. Primární prostorná zahrada je však situována zejména v přední části domu, což zajišťuje dostatek soukromí.

Pokud sháníte rodinný dům za příznivou cenu k okamžitému bydlení, který si můžete v průběhu času postupně zrekonstruovat dle svých představ, určitě si nabídku nenechte ujít a zavolejte mi. Následně se domluvíme na termínu prohlídky. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.

Celkem: 1 295 000 Kč
ID inzerátu: 7572312
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Řetůvka, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 109 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí