nezadáno
ne

Prodej vily, 460 m2

Krasíkov, okres Ústí nad Orlicí

1 400 000 Kč

celkem , vyvolávací cena

Nabízíme k prodeji formou dobrovolné elektronické aukce rodinný dům v obci Královec.Předmětem prodejev aukci je rodinný dům se dvěma byty a zděnou garáží. Dům je částečně podsklepený s jedním nadzemním podlažím a podkrovím o užitné ploše přibližně 220m2. Jedná se o dvougenerační RD, kde v přízemí je byt 3+1 s koupelnou, oddělené WC a v patře je samostatná bytová jednotka 4+1 s koupelnou a samostatným WC, vstupem na balkon a lodžii. Oba byty mají společnou vstupní chodbu. Po stavebních úpravách lze udělat samostatný vchod k hornímu bytu. Vedle domu stojí zděná garáž.
Nosná konstrukce domu je zděná s dřevěným krovem s krytinou z eternitových šablon. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře dřevěné do ocelových zárubní, podlahy jsou betonové s povrchem z dřevěných parket, keramické dlažby, PVC nebo koberci.
Vytápění domu je ústředním topením napojeným na poloautomatický kotel, který je společný pro oba byty. Ohřev vody je zajištěn elektrickými bojlery.
Objekt je napojen na veškeré základní inženýrské sítě . Plynová přípojka je na hranici pozemku.
Dům je na místě s velmi dobrou dostupností do okolních měst, v místě dvě autobusové zastávky a vlaková stanice. Lanškroun 10 km, Moravská Třebová 11 km, Zábřeh na Moravě 15 km, Česká Třebová 25 km.
Součástí prodeje je obývací stěna v horním bytě, kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů a nábytek v dětských pokojích, případně lze dům předat bez vybavení.


Aukce bude probíhat na adrese rychledrazby.cz.
Datum konání: 27.11.2019 od 15.00hod.
Termín prohlídky: 14.11.2019 v 15.00-16.00hod, pouze po předchozím nahlášení.
Dokumenty k aukci a veškeré podmínky dostupné na portátu rychledrazby.
Doporučujeme provést nezávaznou registraci a přihlášku k aukci. V případě využití našich služeb k financování nákupu nemovitosti, prodloužíme termín úhrady na dobu nezbytně nutnou k jeho vyřízení.

Celkem: 1 400 000 Kč
ID inzerátu: 7571935
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Krasíkov, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: F
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 460 m2
Užitná plocha: 220 m2
Zastavěná plocha: 148 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 2

Kontakt na prodejce nemovitostí