nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Damníkov, okres Ústí nad Orlicí

3 995 000 Kč

celkem

Exkluzivně Vám nabízím moderní, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk v obci Damníkov nedaleko města Lanškroun. Dům je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné bydlení mimo městský shon a přesto s dobrou dostupností měst.

Dispoziční řešení domu: prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a vstupem na terasu, dále jsou zde 3 ložnice z toho jedna s vlastní šatnou, koupelna s rohovou vanou, wc, zádveří a chodba. Součástí domu je terasa, kterou lze díky své poloze v zimě využít jako parkovací stání. Dům stojí na rozlehlém pozemku o velikosti 2 515 m2. Přívod vody je řešen vlastní studnou, odpady pak septikem s přepadem do trativodu. Vytápění domu zajišťují sálavé topné panely ECOSUN, které jsou velmi úsporné. Dům je kompletně zateplený polystyrenem a na střeše je použita velmi oblíbená a moderní střešní krytina Capacco, která je značně odolná a má dlouhou životnost.

V Okruhu 400 metrů od domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde poštu, lékaře, školu, školku, prodejnu potravin, autobusovou zastávku a mnoho dalšího. Obec Lanškrou je vzdálena 6 km od domu, Česká Třebová a Svitavy pak 15 km. Další obrovskou výhodou je fakt, že zde není povinnost platit daň z nabytí, jelikož se jedná o první převod.

Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum hypotékou se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.

Celkem: 3 995 000 Kč
ID inzerátu: 7571810
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Damníkov, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 120 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí