nezadáno
ne

Prodej skladu, 2700 m2

Hálkova, Cheb, okres Cheb

Inzerát je starší než 6 měsíců!

9 650 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji obchodní – skladovací – výrobní prostory na strategickém místě nedaleko centra Chebu v Hálkově ulici. Budova je zděná, plně podsklepená, se čtyřmi nadzemními podlažími a podkrovím, vestavěným do nízké sedlové střechy s nástavbou a věží. Celková podlahová plocha 2700 m2. Jednotlivá podlaží mají vysokou nosnost. Nosnost nadzemních podlaží 1.400 kg/m2. Budova je napojena na veřejné a distribuční rozvody elektro, vody, kanalizace a plynu. Dopravně je dostupná z obou městských ulic.
Přízemí je dispozičně rozčleněno – středová vstupní chodba, kanceláře po obou stranách, prodejní prostory. Patra tvoří halové prostory skladů, nečleněné, pouze několik menších prostor (hygienické zařízení, laboratoř atd). Pro jejich potřebu byl na východní fasádě instalován nákladní výtah a místo oken osazeny dveře.
Objekt je dále možný využít k menší výrobě popřípadě přestavit na ubytovnu nebo byty, které jsou v Chebu velice žádané z důvodu nedaleké průmyslové zóny. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 9 650 000 Kč
ID inzerátu: 7571567
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1463
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Hálkova, Cheb, okres Cheb
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 2700 m2
Užitná plocha: 2700 m2
Zastavěná plocha: 580 m2
Plocha pozemku: 581 m2
Typ budovy: cihlový
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí