nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 1235 m2

Těchonín, okres Ústí nad Orlicí

6 290 000 Kč

celkem , Minimální kupní cena - VŘ 29.10.2019 - 26.11.2019 - Kauce 100 000 Kč

PRODEJ FORMOU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ POD UVEDENÝM VARIABILNÍM SYMBOLEM

77191029 (VS): Těchonín – ubytovna č.p. 177 včetně pozemku, k.ú. a obec Těchonín.
Třípodlažní budova ubytovny s kapacitou 33 lůžek, včetně pozemku st.p.č. 271 situovaná v bezprostřední blízkosti centra obce s napojením na veškeré inženýrské sítě a s vlastní plynovou kotelnu. Ve všech pokojích je umyvadlo s přívodem teplé a studené vody. Pro každé podlaží je k dispozici společná kuchyňka s linkou a elektrickým sporákem, sociální zařízení a společenská místnost. Součástí budovy je i bytová jednotka 3+1 s prostornou terasou. Obec Těchonín leží jen cca 8 km od vodní nádrže Pastviny a stejně vzdálená je i od státní hranice s Polskem. Obcí prochází několik turistických tras a v místě je i železniční stanice.

Bližší popis předmětu koupě je uveden v konceptu kupní smlouvy - viz dále. Úplné znění inzerátu, v němž budou uvedeny další potřebné údaje vážící se k výběrovému řízení, jako jsou popis předmětu koupě, minimální kupní cena, kauce, případná omezení vlastnických a uživatelských práv, termíny a podmínky složení a vrácení požadované kauce, kritéria pro výběr vhodného kupce, termíny, podmínky a místo předložení přihlášek zájemců o koupi, jejich obsah a požadavek na doklady, které musí zájemce předložit, termíny a místa prohlídek, koncept kupní smlouvy, kontaktní osoby a další informace jsou k dispozici od 29. října 2019 do 26. listopadu 2019 na internetových stránkách www.onnm.army.cz, v sekci Nepotřebný nemovitý majetek – Aktuální nabídka.

Důležité upozornění: předmět koupě je podrobně popsán v konceptu kupní smlouvy, který je pod příslušným VS uveřejněn na www.onnm.army.cz. V případě rozporu textu tohoto inzerátu a textu obsaženého v příslušném konceptu kupní smlouvy platí text kupní smlouvy.

Celkem: 6 290 000 Kč
ID inzerátu: 7570890
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: VS 77191029
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Těchonín, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Užitná plocha: 1235 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

0 %
Hodnotilo: 0

Ministerstvo obrany ČR - odbor nakládání s nepotřebným majetkem
nám.Svobody 471, Praha 6
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře