nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 8000 m2

Radíč, okres Příbram

Inzerát je starší než 6 měsíců!

6 400 000 Kč

celkem , vč.právních služeb, cena k jednání

V krásném prostředí, na kraji obce Radíč, nedaleko od Slapské přehrady a pouze 58km od Prahy nabízíme k prodeji velký pozemek o velikosti 8.000m2. Přístup je zpevněný po asfaltové komunikaci. Tento pozemek lze dále dělit na celkem 6 stavebních parcel. Elektřina je přivedena na hranici pozemku (transformátor). Pozemek se nachází v překrásném místě, přitom přímo navazuje na stávající zástavbu. Kdo chce vybudovat stavbu k bydlení nebo k rekreaci, pak zde nalezne to správné místo! V okolí se nachází úžasné výhledy a stále téměř nedotknutá příroda.
Tento pozemek je navržen při současném projednávání územního plánu jako pozemek pro výstavbu staveb pro bydlení nebo k rekreaci. Pro více informací mne prosím kontaktujte osobně, ráda Vám další informace předám. Územní plán byl již projednán a schválen orgány státní správy a v červnu probíhá veřejné projednání. Odhad schválení UP je podzim 2018.
v blízkosti jsou: Národní přírodní rezervace Drbákov – Albertovy skály, vyhlídka opata Zaorala, zřícenina hradu Ostromeč, zámek Radíč, zámek Červený Hrádek, zámek Vrchotovy Janovice a hrad Vysoký Chlumec patří k dalším. Svůj ráj tu najdou rybáři, cyklisté i turisté
ZŠ a MŠ jsou v blízkých Nalžovicích, rozsáhlejší občanská vybavenost v Sedlčanech.
Are you English speaker and interested? No problem, just call me.

Celkem: 6 400 000 Kč
ID inzerátu: 7569222
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 256-N00315
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Radíč, okres Příbram
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 8000 m2
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí