nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 110 m2

Ostrovského, Praha, Smíchov, Praha 5

14 500 000 Kč

celkem , včetně vybavení a kompletního právního servisu

Jestliže hledáte byt, který bude odrážet Vaši jedinečnost, a který bude držet krok s Vašim aktivním životním stylem blízko všeho, co Vám Praha může nabídnout, tak jste ho právě našli.

Rekonstrukci tohoto vzdušného mezonetu obstaralo v roce 2013 renomované architektonické studio OOOOX. Vnitřní užitná plocha činí 103 m2 a k dispozici máte také terasu o ploše 8m2. Zařízení bytu bylo připraveno na míru a využity byly ty nejkvalitnější materiály. Celý prostor je navíc pro zachování maximálního pohodlí klimatizován.

V interiéru byly zachovány čisté linie a vzdušnost, kterou podtrhuje monochromaticky laděný interiér s kovovými industriálními prvky. Tmavé jádro bytu opticky odděluje dvě křídla obytného prostoru. Koupelna s podlahovými svítidly je pak opticky propojena s ložnicí skrze kouřové sklo.

V jižní části se nachází společenský prostor s obývacím pokojem, na který navazuje otevřená kuchyně s centrálním ostrůvkem a zabudovanou vinotékou. Přiléhající terasa poskytuje výhled do klidného zeleného vnitrobloku a je ideální na večerní posezení u vína, nebo na pozdní víkendovou snídani.

Severní část se skládá z loftové ložnice s posezením, ke které přiléhá skrytá šatna. Schodiště pak vede na oddělenou galerii, která může sloužit jako pracovna, nebo samostatný pokoj.

Pokud Vás tento prostor zaujal a dokázali byste ho představit jako svůj nový domov, neváhejte mi zavolat a rád Vás osobně provedu.

Celkem: 14 500 000 Kč
ID inzerátu: 7568478
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4830/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Ostrovského, Praha, Smíchov, Praha 5
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 110 m2
Obytná plocha: 110 m2
Užitná plocha: 110 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 5. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Terasa: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí