nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 234 m2

Kraslice, Tisová, okres Sokolov

130 000 Kč

celkem

V rámci insolvenčního řízení nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl ve výši 1/4 na RD, krásné místo. RK nijak nezajišťuje prodej zbylé části nemovitosti. Údaje ze znaleckého posudku: Předmětné nemovitosti se nacházejí v severní části města Kraslice – Tisová cca 200 m od silnice Kraslice – Bublava. Kdysi tato část města byla samostatnou obcí. Jde o lokalitu, kde z poloviny se jedná o zástavbu trvale obývanou a druhou polovinu tvoří rekreační chalupy. Přístup k domu je po místní komunikaci. Nemovitost se nachází ve stráni.
Jedná se cihlový samostatně stojící dům o velikosti 5 + 1. Dům byl postaven dle odhadu asi v roce 1920 a je tvořen jedním nadzemním podlažím a podkrovím. V katastru nemovitostí je uveden jako dům určený k rodinné rekreaci, ale podle místního šetření je dům užíván k trvalému bydlení.
Není zateplen, vrchní polovina domu je obložená dřevem. K domu nebyly předloženy žádné doklady. Ve spisovně Městského úřadu Kraslice byly dohledány doklady k přístavbě garáže a osazení plynového kotle a rozvodů plynu.
Střecha i okapy jsou plechové, opatřené ochranným nátěrem, okna i dveře jsou dřevěné. V přízemí domu je ústřední topení. Všechny podkrovní místnosti jsou vytápěné elektrickými přímotopy. V obývací místnosti je krb a v jídelně krbová kamna. Plynový kotel slouží i k ohřevu vody. Plynofikace domu se uskutečnila v roce 2006. Do domu vede elektropřípojka (220 a 380 V) a vodovodní přípojka z veřejného vodovodu. Dům je odkanalizován do kanalizace zakončené městkou ČOV. K domu je přistavena garáž, která je v současné době využívaná jako sklad sezónních věcí. Vstup do domu je z veřejné komunikace přes zahradu.
Za domem je zahrada s okrasnými stromy a keři. Zahrada je ve svahu a je celá oplocená z části dřevěným plotem z části potahovaným pletivem. V horní části zahrady se nachází altán a malý skleník. Přes zahradu vede vzdušné vedení NN.
Dům je v dobrém technickém stavu, který odpovídá pravidelné údržbě a modernizaci.

Celkem: 130 000 Kč
ID inzerátu: 7568341
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P005692
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Kraslice, Tisová, okres Sokolov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 234 m2
Obytná plocha: 234 m2
Užitná plocha: 234 m2
Zastavěná plocha: 370 m2
Plocha pozemku: 1583 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí