nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 300 m2

Žerotínova, Nový Jičín, okres Nový Jičín

890 000 Kč

celkem , nejnižší podání

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce dům, nebytový prostor, který původně sloužil jako řeznictví s prodejnou a podkrovím. Dům se nachází v druhém ochranném pásmu památkové rezervace a dle regulačního plánu je nutné zachovat pouze zadní zeď domu směrem od kostela a boční vstup ze Žerotínovy ulice. Jinak lze stavbu zvýšit až do výšky třetího nadzemního podlaží domu vpravo směrem z hlavní silnice. (viz. Nákres regulační plán).

Majitelka má také předběžně dojednáno, že bude možné zřídit boční vstup a dvě parkovací místa směrem z prostranství pod kostelem. Původní představa majitelky byla postavit tři malé byty, které by dále pronajímala, případně prodala. Toto však byl plán původní majitelky a při přestavbě domu lze realizovat jakýkoliv jiný záměr limitovaný zachováním původních zdí ze zadní části a z boku domu.
V tuto chvíli je dům odpojen od elektrické energie a sítí a je používán jako sklad. Z hlediska možných záměrů přestavby domu odkazuji na prohlídku, u které bude zástupce majitelky, který podrobně vysvětlí, jak daleko jsou jednání s památkáři a stavebním úřadem a je ochoten nového majitele uvést do situace a představit na úřadech.
Elektronická aukce se bude konat dne: 12.11.2019 od 13:00 hod do 13:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb. Více informací na e-drazby.cz, nebo na emailu info@e-drazby.cz


Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.

GPS: 49.5948728N, 18.0129269E

Prohlídka se bude konat 8. 11.2019 od 16:00 do 17:00, pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti tel. 604 714 168 – Frankl. V případě, že nikdo z případných zájemců nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Proto velmi doporučujeme potvrdit Vaši účast. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

Tato nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením vlastnického práva.

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem.

Celkem: 890 000 Kč
ID inzerátu: 7555759
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5345AD1943P
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Žerotínova, Nový Jičín, okres Nový Jičín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: špatný
Zastavěná plocha: 300 m2
Typ budovy: cihlový
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí