nezadáno
ne

Prodej chaty, 394 m2

Heroltice, okres Brno-venkov

850 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rekreační chatu v Herolticích, a to v zahrádkářské osadě \"Nad řekou\", okres Brno - venkov.Chata / dispozice a umístění
Jedná se o jednopodlažní, samostatně stojící, podsklepenou, zděnou, zahradní chatu se sedlovou střechou s podkrovím.
V suterénu chaty se nachází kuchyň, sociální zařízení, dvě místnosti sklepů a schodiště. V přízemí se nachází obývací pokoj, šatna a schodiště. V podkroví se dále nachází dvě obytné místnosti a lodžie s krásným výhledem do okolí.
Přístup k jednotlivým podlažím je umožněn pomocí vnitřního schodiště.
Svažitý pozemek na ideální jižní stranu je členěn do kamenných kaskád, zabezpečující upravené úrovně terénu, kde jsou ovocné stromy.

Chata / stav
Celý objekt je zděný, poležený na základových pasech. Hlavní obvodové zdivo je cihelné tl. 25 cm, příčky mají tl. 10 cm. Podlahy obytných místností jsou z PVC, ostatních místností jsou betonové. Strop nad suterénem je železobetonový, strop nad přízemím je dřevěný trámkový s rovným podhledem a strop nad podkrovím je dřevěný s rovným podhledem. Střecha sedlová pokrytá plechovou krytinou s podkrovím. Na zahradní chatě byly prováděny práce mající charakter běžné údržby.

inženýrské sítě / zdroje
Chata je napojena na rozvod vody, elektroinstalace a propan butanu, odpadní jímka. Zpevněná plocha betonová, venkovní schody betonové a plot.

Přístup / parkování
Přístup k zahradní chatě je z místní komunikace po zpevněné cestě.
Parkování je bezproblémové přímo u pozemku, a to skrze závoru.

Lokalita / blízké okolí
Možnost rekreace a velké množství pěkných míst vhodných jak k odpočinku, tak sportovním aktivitám. V okolí chaty se nachází široká paleta vyžití a možností k výletům - podél toku řeky jak směrem k Veverské Bítýšce tak směrem k Tišnovu. Zajímavé jsou i vycházky k zatopenému kaolinovému lomu v Lažánkách.
Pod zahrádkářskou osadou probíhá cyklostezka od Tišnova směrem na Pejškov, Braníškov a Lažánky. Dále se pod osadou nachází rekreační areál fy Bauxit s možností stanování, koupání v bazénu a s hřišti pro míčové hry a tenis.


Financování
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Kompletní servis.

Celkem: 850 000 Kč
ID inzerátu: 7555501
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Heroltice, okres Brno-venkov
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 394 m2
Užitná plocha: 53 m2
Zastavěná plocha: 20 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Rok výstavby: 1993

Kontakt na prodejce nemovitostí