nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1

Karlovy Vary, Rybáře, okres Karlovy Vary

1 770 000 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Exkluzivně doporučujeme ke koupi krásný zrekonstruovaný byt v Karlových Varech ve čtvrti Růžový Vrch, vkusně přestavěn na dispozici 3+1.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí revitalizovaného panelového domu. K jednotce náleží místnost v suterénu domu o velikosti 19,5m2, kterou lze využít jako místo pro podnikání, či velký úložný prostor.
Celý byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, jejíž součástí byla renovace podlahových parket, nová dlažba, nová koupelna, rozvody elektro, snížení stropu v předsíni a výmalba. Byt disponuje plastovými okny.
Pokoj na jižní straně disponuje lodžií s výhledem na dětské hřiště za domem. Vedle pokoje je umístěna ložnice, která vznikla přepažením velkého obýváku. Na konci chodby je umístěna kuchyně, ze které se vchází do obývacího pokoje. Koupelna a toaleta jsou odděleny.

V okolí nemovitosti se nachází veškerá občanská vybavenost a objekt se nachází v klidné a velmi vyhledávané lokalitě K. Varů. Doporučujeme prohlídku.

V době vyhotovení inzerce nebyl dodán PENB, proto v souladu se zákonem uvádíme energetickou náročnost G

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 354 000,- Kč a měsíční splátkou 5 661,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 1 770 000 Kč
ID inzerátu: 7555305
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 170874
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Karlovy Vary, Rybáře, okres Karlovy Vary
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Rok rekonstrukce: 2010

Kontakt na prodejce nemovitostí