nezadáno
ne

Prodej chalupy, 520 m2

Svéradice, okres Klatovy

3 950 000 Kč

celkem , CZK

Nabízíme k prodeji rodinný dům u rybníka v krásném prostředí na absolutní samotě ve Slatině u Horažďovic.
Neopakovatelné a úžasné výhledy, naprosté ničím nerušené soukromí u rybníka, čistý vzduch uprostřed přírody. To nabízí stavba z velké části zrekonstruovaného domu – nacházejícího se přímo u Mlýnského rybníka. Rybník o rozloze 0,47 ha leží u bývalého mlýna Kutil při cestě do Dobrotic (turistická modrá značka). Teče do něho voda ze slatinských a dobrotických rybníků a odtéká do svéradického rybníka Mlýnský. Příjemnou procházkou lze dojít do Slatiny (1,5 km) nebo do Svéradic (2,5 km). Nemovitost je ve tvaru U, levá strana je obytná a na pravé straně je objekt s dílnou ve spodní části a vejmenkem (2 samostatné pokoje s novou koupenou se sprchovým koutem a wc) v horní části budovy. Dále navazuje novostavba, která by po dokončení měla sloužit jako rodinná relaxační část s wellness či jako atelier o velikosti (45 m2). V dolní části pozemku se nachází velká stodola, která je také částečně zrekonstruovaná. Tyto prostory jsou určené pro vybudování další obytné části.
Popis levé části domu: zádveří (3 m2) a předsíň (5 m2) s původní trámovou podlahou a vstupy do ostatních místností. Obytná kuchyň (25 m2) s krbovou vložkou, kuchyňskou linkou s kamennou pracovní deskou
(africký multicolor), el. sporákem, troubou, myčkou a obývacím koutem a vstupem na terasu. Kuchyň je možné propojit s další navazující místností o velikosti (36 m2), která je zatím zrekonstruovaná jen z části. Ložnice o velikosti (17 m2- místnost je vytápěna pomocí průduchu, který vede z krbové vložky v kuchyni), koupelna s WC, sprchovým koutem. Objekt je vybaven vlastní fotowoltaickou elektrárnou s výkonem 25 kW.
K nemovitosti náleží ještě několik vedlejších pozemků. Orná půda 9286 m2, ostatní plocha 7337 m2 a koryto vodního toku 719 m2.Nemovitost je vhodná pro milovníky klidu, romantiky a nádherné přírody. Vzdálenost od Prahy 105 km, od Plzně 56 km, od Horažďovic 8 km a od Sušice 28 km.


Celkem: 3 950 000 Kč
ID inzerátu: 7554856
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Svéradice, okres Klatovy
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 520 m2
Zastavěná plocha: 520 m2
Plocha pozemku: 2161 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Dostupnost pozemku: Auto
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí