nezadáno
ne

Prodej vily, 370 m2

Kodetka Jižní, Hlincová Hora, okres České Budějovice

7 990 000 Kč

celkem , Cena nezahrnuje 4% daň z nabytí nemovitých věcí

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej rozestavěnou třípodlažní vilu v žádané lokalitě Kodetka - Hlincová Hora (MHD linka č.1). Vila je před dokončením a stojí na pozemku o celkové výměře cca 836 m² (zastavěná plocha cca 120 m²). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - voda, plyn, el. energie, kanalizace a připraven na dokončení interiéru dle představ budoucího majitele. Po individuální domluvě a stanovení podmínek s majitelem domu lze v jeho režii provést stavební dokončení domu i následnou kolaudaci.

Energetická náročnost "B" a kvalitní provedení stavby (zateplení, hydroizolace) slibuje vysoký standard bydlení v kombinaci s hospodárností v podobě nízkých nákladů na provoz. Celková podlahová plocha včetně podkroví činí cca 370 m² - hodí se tedy nejen na bydlení pro velkou rodinu, ale například i pro sídlo firmy. V přízemí najdete kromě technického zázemí i prostor pro domácí wellness (sauna, bazén). Vytápění zajistí plynový kotel a krb s výměníkem.

V podzemním podlaží a 1. nadzemním podlaží Vás potěší příprava na podlahové vytápění. Dům je vybaven kamerovým systémem i přípravou na centrální domácí vysavač. Pro poskytnutí stavební dokumentace (stavební povolení, půdorysy, projektová dokumentace apod.), pro doplňující dotazy a pro sjednání osobní prohlídky domu neváhejte kontaktovat realitního makléře. Na koupi domu Vám pomůžeme sjednat financování.

Celkem: 7 990 000 Kč
ID inzerátu: 7554561
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J06156
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Kodetka Jižní, Hlincová Hora, okres České Budějovice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 370 m2
Obytná plocha: 370 m2
Užitná plocha: 370 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 836 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Rok výstavby: 2018
Voda: ano
Kanalizace: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí