nezadáno
ne

Prodej chalupy, 78 m2

Zvěstov, Libouň, okres Benešov

2 280 000 Kč

celkem , Cena včetně právního servisu, provize RK, veškerý

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím ke koupi chaloupku 2+1 s možností rozšíření o půdní prostor v obci Libouň, 3km od Louňovic pod Blaníkem, okres Benešov u Prahy.
Chalupa o užitném obytném prostoru 78m2 stojí na uzavřeném dvoře s velkou mírou soukromí o celkové velikosti pozemku 492m2 společně s výminkem (41m2), dvěma garážemi (18,5 + 15,8m2) a úložnými prostory na dřevo, chlívky.
Chalupa má zcela novou střešní krytinu, nevykazuje známky vlhkosti, je ve velmi dobrém technickém stavu.
Přes prostornou chodbu je možné vejít na sociální zázemí (WC a koupelna zvlášť), dále pak na půdu, do sklepa (klenutý strop, 8m2) a do kuchyně (12,6m2), ze které se vpravo vchází do obývacího pokoje (20,25m2) a vlevo do ložnice (21,5m2).
Půdní prostor je vhodný k vestavbě dalších 2-3 rozlehlých pokojů.
Vytápění plynovým kotlem s možností přepojení na kotel elektrický (vlastní výroba), v obývacím pokoji pak lze využít k přitopení či k navození příjemné atmosféry krbová kamna.
Voda obecní, odpadní vody do jímky, užitková voda ze studny pro zalévání zahrady.

Budovu výminku bude třeba pro plné využití i v zimních měsících sanovat proti vlhosti ze strany louky, která na výminek navazuje. Pro uskladnění věcí nebo jen letní využití však tyto náklady nebudou vysoké a není třeba řešit je ihned.

Prodej této chalupy je spojen se současným prodejem zahrady o velikosti 1852m2, která je umístěna pod chalupou přes místní komunikaci. Má velké množství vzrostlých ovocných stromů a keřů, ořešáky a velkou lípu. Do této zahrady jsou v horní části od silnice svedeny odpadní vody z chalupy do jímky. Na její spodní hranici se nachází velký rybník Strašík.
Tuto zahradu je dle územního plánu možné převést na pozemek stavební.
Obě dvě tyto nemovitosti tedy lze využít i ke dvougeneračnímu bydlení, při zachování soukromí každé rodiny.

Prodej je možný jako celek (3.299.000Kč) nebo je možné prodat chalupu se dvorem jednomu majiteli (2.280.000Kč) a zahradu (1.040.000Kč) jinému. Zde je podmínka, že se prodej musí sejít ve stejný čas. Využití zde tedy mohou najít nejen dvě generace, ale např. i spřátelené rodiny.

Nezbývá, než si u makléřky objednat konkrétní čas v prohlídkových dnech a atmosféru této jedinečné chaloupky "načíst" vlastními smysly. Vládne zde pozitivní energie, klid a okolní příroda s lesy plnými hub, opředená mýty s podblanickými rytíři Vás chytne za srdce.

Celkem: 2 280 000 Kč
ID inzerátu: 7554457
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4791/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Zvěstov, Libouň, okres Benešov
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 78 m2
Obytná plocha: 78 m2
Užitná plocha: 78 m2
Zastavěná plocha: 257 m2
Plocha pozemku: 492 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí