nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 5666 m2

Čížkov, okres Plzeň-jih

1 416 500 Kč

celkem

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pěkného pozemku na okraji obce s krásným výhledem do okolní krajiny. Rozloha pozemku činí 5666 m2, s tím, že dle místního územního plánu je určeno k výstavbě 3584 m2. Kolem pozemku vede asfaltová komunikace.

Možnost připojení elektřiny na spodní hranici pozemku, vodu nutno řešit vlastním vrtem a odpady čističkou, případně vyvážecí jímkou, plyn je veden ihned vedle komunikace kolem pozemku.

Obec Čížkov se nachází v okrese Plzeň-jih, kraj Plzeňský, asi 11 km severovýchodně od Nepomuku. V obci je známý hostinec "U českého lva" a prochází zde cyklotrasa č.2039 ze Spáleného Poříčí na Mladý Smolivec. Zajímavostí Čížkova je místní recesistická Republika Čížkov se svým presidentem a vládou, díky níž se zde během roku konají zajímavé akce - zabijačka, závody na kolečkových sáních aj.. V obci také nalezneme obecní úřad, obchod, mateřskou školu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám zodpovím všechny otázky. Financování Vám samozřejmě zajistíme.
Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA. Ev. číslo: 19967.

Celkem: 1 416 500 Kč
ID inzerátu: 7554065
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 19967
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Čížkov, okres Plzeň-jih
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 5666 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí