nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 250 m2

Opletalova, Chrudim, Chrudim II, okres Chrudim

3 900 000 Kč

celkem , cena včetně provize a kompletního právního servisu

Reality 11 Vám zprostředkují koupi velmi pěkného rodinného domu, s množstvím původních prvků, jako jsou podlahy z krásných prken a vysoké stropy, vhodného k rekonstrukci na několik menších bytových jednotek (rozkreslení a plán rekonstrukce již k dispozici pro 5 bytových jednotek), umístěného v klidné, vilové části Chrudimi, s množstvím zeleně a veškerou občanskou vybaveností v okolí.
Dům, jehož zastavěná plocha je 106 m2 a užitná plocha asi 280 m2, je jednou stěnou spojen se sousedním domem. Dispozičně je rozdělen ve spodním patře na velkou vstupní chodbu, ze které se vchází do všech místností a také zadním vchodem na krásnou zahradu se vzrostlými stromy a příjemným posezením. Dále se pak po schodech jde do horního patra, kde jsou opět velké neprůchozí pokoje a vstup na velkou půdu, která je také dále využitelná. Je rovněž částečně podsklepený. Jedná se o ideální nemovitost na investici, k přetvoření na několik bytových jednotek, za účelem jejich dalšího pronájmu, nebo jako velmi příjemné bydlení pro velkou rodinu, která chce žít s dostatkem prostoru.
Okolí nabízí snadnou dostupnost do centra města, na sportoviště, ke školám, školkám a obchodům. Pozemek je rovinatý, převážně travnatý, s několika vzrostlými ovocnými stromy a technickým zázemím. Klidná vilová čtvrť.
Uvedená cena v sobě zahrnuje provizi a kompletní právní servis. Doporučujeme osobní prohlídku. Ev. číslo: 19823.

Celkem: 3 900 000 Kč
ID inzerátu: 7553972
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 19823
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Opletalova, Chrudim, Chrudim II, okres Chrudim
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 250 m2
Užitná plocha: 250 m2
Zastavěná plocha: 106 m2
Plocha pozemku: 383 m2
Typ budovy: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 5
Sklep: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí