nezadáno
ne

Prodej penzionu, 257 m2

Blatno, Radenov, okres Chomutov

7 498 500 Kč

celkem

Představte si, že jste majitelem stylového penzionu se šesti pokoji s kuchyní, kam se hosté rádi vrací díky osobitému interiéru domu a místním podmínkám v podhůří Krušných hor.
Sportovně založení hosté využijí okolní cyklostezky, lyžaři zase blízké sjezdovky. Krušnohorské podhůří poskytuje klid, dechberoucí výhledy na okolní hory zase uspokojí oči a mysl hostů, kteří budou tento penzion vyhledávat právě kvůli těmto vlastnostem. Hosté mohou využít parkování na vlastním pozemku.
Velikost pozemku, který má 2647 m2, poskytne dostatek místa na vše potřebné k uspokojení potřeb hostů a také nabízí možnost postavit další stavby a nabídnout další kapacitu ubytování.

V současnosti je dům v dispozici 6+1 s užitnou plochou 257 m2 a pozemek o velikosti 2647 m2. Přízemí tvoří osobitá vstupní hala, technická místnost a prostorná dílna, sloužící v současnosti pro skladování tuhých paliv. V prvním patře se nachází 3 samostatné a 2 průchozí pokoje, které lze upravit na větší apartmány. V tomto patře je také koupelna a kuchyň s obývacím pokojem.
Jednoduchými stavebními úpravami lze dům upravit pro účely ubytování, které na tomto území povoluje územní plán obce.

Radenov je malebná vesnička v Krušných horách v okrese Chomutov. Stojí přibližně 8 kilometrů severozápadně od Chomutova. Je to nádherné místo, které lidé v letních časech využívají například k turistice, cyklistice či houbaření. Vyžití zde najdou díky nedaleké sjezdovce také fandové zimních sportů.

Zavolejte mi na tento osobitý dům s kouzlem loci

Celkem: 7 498 500 Kč
ID inzerátu: 7553788
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 171086
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Blatno, Radenov, okres Chomutov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 257 m2
Užitná plocha: 257 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2647 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní

Kontakt na prodejce nemovitostí