nezadáno
ne

Prodej chalupy v Borovníku

Borovník, okres Brno-venkov

Inzerát je starší než 6 měsíců!

1 850 000 Kč

celkem , + provize RK, cena k jednání

Nabízíme vám k prodeji prostornou chalupu v obci Borovník, jenž je součásti pozemků o výměře 1734m2. Jedná se o soubor dvou zděných domů o zastavěné ploše cca 260m2, se sedlovou střechou, klenbovým sklepem, nádvořím a garáží. Na nádvoří je zastřešený altán s hezkou udírnou. Velká oplocená zahrada nebyla v posledních letech využívaná. Dům má 2 vlastní studny, je napojený na kanalizaci a elektřinu. Plyn a obecní vodovod vedou těsně u domu.
Dům nebyl v posledních letech udržovaný, je nutná celková rekonstrukce a modernizace. Výhodný hypoteční úvěr vám bezplatně zajistíme.
Borovník je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, přibližně 7 km severně od Velké Bíteše, 20 km západně od Tišnova a přibližně 40 km severozápadně od Brna. Rozkládá se na Křižanovské vrchovině, v průměrné nadmořské výšce asi 488 m, v údolí potoka Halda. Na jeho toku je u severozápadního okraje obce vybudován rybník Strženec. Východním směrem nedaleko obce je plocha pro možný vzlet a přistání sportovních letadel. V okolí obce se rozprostírají nevelké lesy. První písemná zmínka o obci je z roku 1398. Dominantou obce je kaple svatého Jana Nepomuckého a zděná zvonička stojící ve středu obce.

Celkem: 1 850 000 Kč
ID inzerátu: 7553137
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Borovník, okres Brno-venkov
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 260 m2
Zastavěná plocha: 260 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí