nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 72 m2

Všejany, okres Mladá Boleslav

2 690 000 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Prodej zděného domu o dispozici 3+1, který se nachází v klidné obci s krásným koupalištěm a asi 100 m od lesa. Jedná se o turisticky zajímavou oblast. Nedaleko se nachází např. zámek Loučeň, Benátky nad Jizerou, park pro děti i dospělé Mirakulum, ZOO Chleby.

Dům o užitné ploše cca 72 m2 je obyvatelný, ovšem předpokládá se, že nový majitel započne rekonstrukci, aby dům zvelebil a dotvořil k obrazu svému. V domě jsou již vyměněná okna, topí se pevnými palivy v kamnech, možno rozšíření obytného prostoru o podkroví. V přízemí najdeme 2 pokoje, průchozí kuchyňku, koupelnu, oddělenou toaletu a vstupní verandu. V prvním patře je pouze 1 místnost, která není vytápěná a podkroví. Do objektu je zavedena elektřina, internet, kanalizace a městská voda. Na pozemku je i kopaná studna jejíž voda se užívá na zalévání.

Velkou devizou tohoto domu je prosluněná zahrada s pěkným výhledem a vzrostlými stromy.

V obci je obchod s potravinami, restaurace, školka, kostel. Dobrou dostupnost do obce i MHD zajišťuje vlak, či autobus. Autem cca 35 min do Prahy, 20 min do Mladé Boleslavi. Kompletní občanská vybavenost v okolních obcích (Milovice, Nymburk).

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 538 000,- Kč a měsíční splátkou 8 604,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 2 690 000 Kč
ID inzerátu: 7551188
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 170903
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Všejany, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 72 m2
Užitná plocha: 72 m2
Zastavěná plocha: 138 m2
Plocha pozemku: 1086 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí