nezadáno
ne

Nebytový prostor - suterén, 222 m2, Na Dědince, Praha 8, Libeň

Praha, Libeň, Praha 8

8 300 000 Kč

celkem

Restaurace, bar, ale i coworkingové centrum či sídlo a sklad internetového obchodu. Takový potenciál využití má nebytový prostor v suterénu činžovního domu v ulici Na Dědince v Praze 8 - Libni, který vám aktuálně nabízíme ke koupi.

Pokud tedy uvažujete například o přesunutí vašeho stávajícího podnikání či založení zcela nového, nabízí se vám výborná příležitost právě v Libni. Ta totiž začíná ožívat. Ceny pronájmů bytů zde nejsou přemrštěné, a tak i díky tomu se v okolí, a také v domě samém, zabydlují mladí lidé, kteří často hledají místo, kde se budou moci bavit, případně pracovat. Využívají jak dlouhodobých, tak i krátkodobých pronájmů.

Pro vaši představu si můžete prohlédnout, jak by například mohla vypadat vaše nová restaurace. Nicméně, jak prostor využijete, je čistě na vás. Fantazii se meze nekladou.

Členitý prostor o velikosti 222 m2 je kompletně vyklizen. Je zde zavedena elektřina, kanalizace i plyn. Vše je tak připravené na rekonstrukci podle vašich představ.

Zaujala vás tato nemovitost? Neváhejte mne kontaktovat a domluvit si prohlídku místa, které může znamenat budoucnost vašeho byznysu.

Celkem: 8 300 000 Kč
ID inzerátu: 7549933
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 170949
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Libeň, Praha 8
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Obytná plocha: 222 m2
Užitná plocha: 222 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 5. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí