nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 200 m2

Kounov, okres Rakovník

4 888 000 Kč

celkem , + služby RK

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s terasou a zahradou o celkové ploše 723 m2.

Dispozice domu je složena ze tří podlaží.
Třetí, podkrovní podlaží je složeno ze 2 pokojů, kde jeden je vedený jako ložnice a druhý jako společenská místnost. Dále se zde nachází menší komora, koupelna s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem.

Ve druhém podlaží se nachází velký, prostorný a světlý obývací pokoj, prostorná kuchyně s vestavěnou kuchyňskou linkou a spotřebiči. Dále je zde koupelna se zapuštěnou vanou a umyvadlem. Toaleta je zvlášť vedle koupelny.

První podlaží je průchozí dvěma vstupními vchody z venčí a samozřejmě i vstupem do zahrady. Jsou zde 3 pokoje, komora se zabudovaným odpadem a samostatná toaleta. Původně je zde kadeřnický salón a majitelé zde mají povolení na provoz menšího obchodu se smíšeným zbožím.

Celý dům je zateplený a majitelé dělali rekonstrukci v roce 2008, kdy se do domu nastěhovali. Dům není napojený na kanalizaci, protože hned vedle mají ČOV, ze které čerpají i vodu například na zalévání zahrady.
Vedle domu je menší nádvoří, které je vedeno jako parkoviště, na které se vejde s přehledem 5 aut.

Za domem je větší zahrada, jak můžete vidět na fotkách. Majitelé si za domem dostavěli menší kotelnu, sklípek, kůlnu a krásnou dřevěnou pergolu. Do zahrady na pozemek je možnost vjezdu i z druhé strany pozemku (zezadu).
U zahrady je další pozemek, který je přibližně 2000 m2 velký a je zde možnost jeho odkupu (bližší informace u realitní makléřky)

Měsíční náklady se pohybují do 5.000,-Kč za měsíc. V domě je centrální kotel na tuhé palivo (podle majitele přibližně dva kyblíky uhlí vytopí krásně celý dům).

Lokalita je vyhledávaná především proto, že během příštího roku povede vedle Kounova dálnice směrem na Karlovy Vary. Dostupnost do prahy je přibližně 45 minut autem a co se týče občanské vybavenosti, tak obec je samostatná - 3x potraviny, pošta, obecní úřad, škola, školka, kostel, fotbalové hřiště, Sokolovna, hospoda a bohatá škála různých tradic. Jako další výhoda je zde vstupní brána do přírodní rezervace Džbán, Kounovské kamenné řady a mnoho dalších.

Celkem: 4 888 000 Kč
ID inzerátu: 7549429
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ136502
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kounov, okres Rakovník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 200 m2
Obytná plocha: 200 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 723 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí