nezadáno
ne

Prodej vily, 237 m2

Červená Voda, Moravský Karlov, okres Ústí nad Orlicí

1 450 000 Kč

celkem

Exkluzivně nabízím k prodeji starší rodinný dům, který může být využíván jak k bydlení, tak k rekreaci jako velmi rozsáhlá chalupa a dokonce může být upraven a využit jako penzion, neboť se nachází ve velmi žádané lokalitě v obci Červená Voda, na velmi krásném místě na okraji obce obklopen už jen čistou a krásnou přírodou. Obrovskou výhodou je Skipark – Ski areál Červená Voda – Buková hora s vyhřívanými sedačkami s bublinou ve vzdálenosti 5 km od nemovitosti. Další střediska zimních sportů jsou vzdálena pouze pár kilometrů : Dolní Morava ( 14 km), Čenkovice (13 km), Suchý vrch -běžkařské trasy (11 km ), okrajem obce vede dokonce cyklostezka a běžkařská trasa. Letní vyžití je možno např. na údolní přehradě Pastviny či v překrásné přírodě Orlických hor.
Dům je situován v místní části Moravský Karlov, hned vedle fary a kostelíčka, což ještě umocňuje jeho úžasnou atmosféru. Příjezd po obecní silnici, což dává možnost příjezdu přímo k domu i v zimních měsících, kdy je celá příroda pokryta vrstvou sněhu. Zastavěná plocha je 185 m2. Po vstupu do domu máme před sebou dlouhou ústřední chodbu, ze které vlevo vstupujeme do kuchyně, z ní do koupelny a WC. Z chodby vpravo vedou dveře do obrovského obývacího pokoje s místem pro krb. Tato místnost může sloužit jako společenská centrální místnost pro večerní setkávání se s přáteli pohromadě, neboť má 30 m2. Dále následují 3 samostatné menší pokoje o rozměrech 15, 16 a 17 m2. V přízemí se ještě nachází velká kotelna s dílnou, sklep a další chodbička, ze které se po schodech vstupuje do prvního patra. Nahoře jsou 3 místnosti (17, 15, 15 m2) a dvě rozsáhlé krásné půdy (105 a 51 m2), kde lze vybudovat hned několik velkých obytných místností. Úplně nahoře nad jednou částí domu je ještě samostatná půda o rozloze 62 m2, kde lze vybudovat jeden větší podkrovní pokoj. Zdi jsou převážně cihlové a kamenné tloušťky 70 cm. Dům je starý 120 let.
V posledních 10 letech proběhla celková rekonstrukce přízemí, kdy zůstalo pouze hrubé zdivo. Byly provedeny nové vnitřní rozvody (voda, elektro, odpady, topení), částečně vybudovány nové stropy, dále nová koupelna, WC, kuchyně, vnitřní povrchové úpravy, osazena nová okna, vystavěn nový komín k ústřednímu vytápění a vybudována vodovodní přípojka. V roce 2016 byl proveden částečně nový krov a byla položena nová střešní krytina. Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu 230 i 400V, noční proud, vytápění ústřední na tuhá paliva, septik, plyn na hranici pozemku. K domu náleží menší uzavřená oplocená zahrada. Vzhledem k nutnosti rekonstrukce horního patra nemovitosti je tomuto uzpůsobena i nízká prodejní cena.
Jak jsou jednotlivé místnosti v domě situovány si můžete prohlédnout na 2D a 3D a jak může například dům vypadat po rekonstrukci si můžete představit na přiložených vizualizacích.
Chalupa má zcela neopakovatelnou, úžasnou atmosféru starých dobrých časů a po nezbytných úpravách zcela již podle Vašeho uvážení je možno ji začít používat a splnit si tak svůj sen o vlastním místě na světě, kde Vám bude dobře. Vzhledem k velikosti domu, umístění v čisté přírodě a blízkosti lyžařských středisek doporučuji nemovitost po nutných úpravách začít využívat jako penzion. To prostě musíte vidět. Dojezdové vzdálenosti jsou velmi příznivé, např. Brno 147 km, Hradec Králové 86 km, Pardubice 92 km, Olomouc 72 km, Ostrava 155 km. Takže volejte pro domluvení termínu prohlídky, budu se na Vás těšit.Celkem: 1 450 000 Kč
ID inzerátu: 7549048
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N864
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Červená Voda, Moravský Karlov, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 237 m2
Užitná plocha: 237 m2
Zastavěná plocha: 185 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí