nezadáno
ne

Prodej chalupy, 801 m2, Dolní Dobrouč - Lanšperk, okr. Ústí nad Orlicí

Dolní Dobrouč, Lanšperk, okres Ústí nad Orlicí

1 995 000 Kč

celkem

Rád bych Vám představil chalupu k rekreaci v obci Dolní Dobrouč - místní část Lanšperk, která se nachází na krásném místě jen pár kroků od vyhlášené zříceniny hradu Lanšperk, na kterou je také zajištěn soukromý přístup ze zadní části zahrady.

Dispozice obytného podlaží se skládá ze vstupní chodby, kuchyně, sociálního zařízení, obývacího pokoje, dvou ložnic a dalších přidružených místností, které můžete vidět v přiloženém půdorysu. Vytápění chalupy je aktuálně řešeno z části kamny na tuhá paliva a také lokálními akumulačními kamny.

V devadesátých letech proběhla v nemovitosti částečná rekonstrukce elektřiny a rozvodů vody. Odpady jsou v současné době svedeny do jímek, výhledově se v obci plánuje zřízení veřejné kanalizace. Dům disponuje také rozsáhlými půdními prostory a dále sklípkem, který v minulosti tvořil součást hradního sklepení.

Obec Lanšperk je skvělá hlavně svou dostupností do okolních měst Ústí nad Orlicí a Letohrad, nebo již zmiňované obce Dolní Dobrouč, která také nabízí veškerou občanskou vybavenost. Pokud Vás tedy láká rekreace v obci s bohatou kulturní historií, kde budete mít přírodu doslova na dlani a vybavenost okresního města "co by kamenem dohodil", napište mi nebo zavolejte! Rád se s Vámi potkám na prohlídce a sdělím Vám více informací.

Další informace naleznete na našich webových stránkách.

Celkem: 1 995 000 Kč
ID inzerátu: 7548744
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Dolní Dobrouč, Lanšperk, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: F
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 369 m2
Zastavěná plocha: 258 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí