nezadáno
ne

Prodej vily, 675 m2

Úzká, Příbor, okres Nový Jičín

4 090 000 Kč

celkem

Prodej kompletně zrekonstruovaného rodinného domu o dispozici 5+kk, přibližné užitné ploše 130 m2, obytným podkrovím a zahradou 468 m2 v centru města Příbor.Na dohled od Kostela sv. Kříže v centru Příbora se nachází mimořádně atraktivně zrekonstruovaný rohový rodinný dům, jenž je již dokončen a připraven k nastěhování, probíhají pouze postavební a zahradnické terénní úpravy.
Za vstupní předsíní (8 m2), ve které je dostatek místa i k umístění vestavěné skříně s botníkem, se rozprostírá luxusní koupelna (12,8 m2) s polorohovou vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly s koupelnovým nábytkem a toaletou. Je obložena kvalitními obklady s dlažbou ve vysokém lesku, pod níž se nachází elektrické podlahové topení. Ve středové chodbě, která dům pomyslně rozděluje na obytnou a odpočinkovou část, jsou umístěné přípojky na automatickou pračku a sušičku. Obývací pokoj volně přechází do kuchyňského kouta, jenž je zařízen moderní a přitom stylovou kuchyňskou linkou vyrobenou na míru a vybavenou kvalitními zařizovacími předměty (indukční varnou deskou, elektrickou horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí). Místo pro lednici je připraveno včetně samostatné zásuvky. Z kuchyňského koutu je francouzskými dveřmi praktický vstup na obytný dvůr a navazující okrasnou zahradu.
Nad obývacím pokojem se nachází podkrovní pokoj (16 m2) s vlastním schodištěm a výhledem do zahrady, ideální jako pracovna, či studovna. Z něj vede vstup na čistou suchou půdu sloužící k ukládání sezónních věcí.
Do ložnice (17,5 m2) umístěné v přízemí s výhledem do ulice se vstupuje průchozím pokojíkem vhodným k využití jako studovna, či herna. Ložnice je vzdušná, světlá a útulná. Na hlavní ložnici (13,5 m2) s oknem na severovýchod navazuje praktická šatna (6,5 m2).
Podlahy v celém domě jsou pokryty kvalitní dlažbou, moderní dřevěná euro okna jsou opatřena trojskly. Vytápění zajišťuje ústřední topení s radiátory, zásobované plynovým kondenzačním kotlem, který slouží i k ohřevu vody. Dům je kompletně zateplený, včetně stropů a střechy, která je pokryta novou krytinou Capacco. Nová fasáda je provedena ve vkusné barvě odpovídající lokalitě města, ve které se objekt nachází.
Z obytného dvora, na který je možno nejen vjet a parkovat, ale i vyjet druhým vstupem, se vchází do praktického skladu (9,5 m2), jenž je součástí stavby a slouží k ukládání zahradní techniky, nářadí, atp.

Celkem: 4 090 000 Kč
ID inzerátu: 7548489
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Úzká, Příbor, okres Nový Jičín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 675 m2
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 207 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Rohový
Rok rekonstrukce: 2019

Kontakt na prodejce nemovitostí