nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 243 m2

Lidická, Svitavy, Předměstí, okres Svitavy

5 350 000 Kč

celkem

Rád bych Vám exkluzivně nabídl ke koupi vilu, postavenou ve funkcionalistickém stylu, nedaleko centra města Svitavy. K vile náleží také prostorná zahrada v parkové úpravě s odpočinkovými zónami, která je pravidelně udržována zahradníky a ideálně tak doplňuje jedinečný celkový dojem z nemovitosti.

Nemovitost disponuje celkem 4 podlažími. V 1. nadzemním podlaží se nachází prostorná vstupní hala, ze které je dále přístup do obývacího pokoje spojeného s jídelnou. Dále se zde nachází kuchyň se skladem potravin a toaleta. Po centrálním schodišti se dostanete do horní haly, která disponuje přístupem do dalších místností. Nalezneme zde prostornou půlkruhovou ložnici, pokoj pro hosty, šatnu a sociální zařízení. Ve 3. nadzemním podlaží jsou půdní prostory s přístupem na pochůznou střechu. Nemovitost je také ze 3/4 podsklepena. Součástí sklepních prostorů je i garáž pro osobní automobil. Vytápění nemovitosti je zajištěno plynovým kotlem s měděnými rozvody do deskových radiátorů.

Po rekonstrukci fasády v roce 2009 byla nemovitost zařazena mezi slavné vily Pardubického kraje. Vila je určena zejména pro náročnější klientelu, která dokáže ocenit její praktičnost a zakládá si na výrazném životním komfortu, jenž nemovitost nabízí především díky svojí prostornosti a dispozičnímu uspořádání.

Rád Vám o nemovitosti, její historii a stavebním provedení sdělím více informací na osobní prohlídce. Proto mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle!

Další informace naleznete na našich webových stránkách.

Celkem: 5 350 000 Kč
ID inzerátu: 7547879
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Lidická, Svitavy, Předměstí, okres Svitavy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: F
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 243 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Řadový
Sklep: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí