nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 166 m2

K Holosmetkům, Zdiby, Přemyšlení, okres Praha-východ

8 890 000 Kč

celkem

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu dvoupodlažního řadového rodinného domu 5+kk (166 m2) s terasou a pozemkem (cca 435 m2) se zahradou, v krásné lokalitě uprostřed zeleně, na rozhraní Dolních Chaber a Zdib - oblast Přemyšlení. Nemovitost, skládající se ze dvou plně samostatných, řadových domů (2x 5+kk), bude dokončena koncem roku 2019. Nachází se na velmi klidném místě, v uzavřeném areálu s RD. V současné době, kdy se provádějí dokončovací práce, je možné se domluvit na dovybavení (podlahy, obklady, dlažby, sanita…kromě kuchyňské linky), které je zahrnuto v ceně nemovitosti, ve které jsou i venkovní úpravy. Jelikož není tato nemovitost ještě zkolaudovaná, není známý PENB, proto se automaticky nastavuje G.
Z této lokality je výborná dopravní dostupnost na stanici metra Kobylisy, vzdálené 8 km. V obci je veškerá občanská vybavenost včetně školy, školky, pošty, obchodů s potravinami, cukrárny, kadeřnictví a několik restaurací.
Toto místo je ideální pro vycházky do přírody a k nedaleké Vltavě, podél které je nová cyklostezka a dráha pro in line brusle, po které je možné dojet až do centra Prahy.
Nemovitost lze financovat i hypotéčním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit za nejlepších podmínek na trhu. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti.

Celkem: 8 890 000 Kč
ID inzerátu: 7546328
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ136295
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: K Holosmetkům, Zdiby, Přemyšlení, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 166 m2
Obytná plocha: 166 m2
Užitná plocha: 166 m2
Plocha pozemku: 435 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Jednopatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí