nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 310 m2

Lázně Kynžvart, okres Cheb

4 700 000 Kč

celkem

Nabízíme k okamžité koupi vícegenerační architektonickou budovu z třicátých let po rekonstrukci, která se nachází ve velmi klidné zástavbě domů v Lázních Kynžvart.
Hlavním objektem je patrová podsklepená zděná budova, která sestává ze tří samostatných bytových jednotek, z čehož jedna z nich se nachází v podkrovní šikmé střeše.
V objektu je v samém suterénu velký sklep, skládající se z 5ti místností. Lze jej upravit jako nebytový prostor k podnikání.
V 1. podlaží nalezneme bytovou jednotku o výměře 3+1 a celkové podlahové ploše 118 m2, plně obyvatelnou po rekonstrukci, ve 2. podlaží 3+1, 94 m2 v započaté rekonstrukci a v podkroví též plně zrekonstruovanou 2+1, 98 m2.
Dům má veškeré přípojky, a to elektřinu, veřejný vodovodní řád a odpad do veřejné kanalizace. Topení je ústřední teplovodní s kotlem na plyn nebo na tuhá paliva. Na zahradě o výměře 493 m2 je vybudována vlastní studna s užitkovou vodou, nachází se zde také zahradní domek k venkovnímu posezení, prostor pro skladování dřeva, dětský koutek a jezírko.
Stropy domu jsou s rovným podhledem, krov tesařského provedení vaznicové soustavy. Krytina střechy je plech, jehož výměna byla provedena v r. 2012, klempířské práce jsou kompletní.
V roce 2011 byla započata rekonstrukce domu. Okna byla vyměněna za plastová, podlahy z prken, betony s povlakovou krytinou a dlažby, vnitřní omítky štukové.
Součástí vlastnictví je zhotovené zastřešené stání pro dva osobní automobily.
Místo svou polohou nabízí veškerou občanskou vybavenost. Ideální k bydlení, ale též vhodný jako investice k pronajímání.
Velmi doporučujeme osobní prohlídku.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 940 000,- Kč a měsíční splátkou 15 033,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 4 700 000 Kč
ID inzerátu: 7546025
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 170089
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Lázně Kynžvart, okres Cheb
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 310 m2
Užitná plocha: 310 m2
Zastavěná plocha: 218 m2
Plocha pozemku: 347 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: V bloku
Typ domu: Vícepatrový
Počet bytů: 3
Rok rekonstrukce: 2011

Kontakt na prodejce nemovitostí