nezadáno
ne

Prodej chalupy, 74 m2

Kobyly, Havlovice, okres Liberec

2 290 000 Kč

celkem

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu v Havlovicích (Kobyly, nedaleko Českého Ráje) s možností využití k rekreačním účelům (chalupa), ve velmi pěkné lokalitě uprostřed přírody, nedaleko dálničního nájezdu (7,5 km) Liberec - Praha. Dům je v původním stavu, určen k rekonstrukci. V přízemí je velká místnost, jejíž dominantou jsou funkční kachlová kamna. Přes chodbu je druhá místnost s akumulačními kamny, dále další pokoj určen k rekonstrukci. Z chodby je také samostatný vstup do koupelny s vanou a el. bojlerem na ohřev vody. Velký půdní prostor dává možnost vybudování dalších pokojů. V druhé části domu je velká místnost s oknem, která po rekonstrukci může zvětšit obytný prostor – nyní slouží jako úložný.

Z přízemní chodby domu vejdeme do pěkného kamenného sklepa, ideálního k uskladnění zeleniny, ovoce nebo k archivaci vína. Před domem rostou jehličnaté a listnaté stromy, zadní část domu je obklopena stromy ovocnými. Velká travnatá plocha pozemku (přes 3000 m2) umožňuje např. chov ovcí.

V zahradě je samostatně stojící objekt (42 m2), který v minulosti sloužil k chovu drobného hospodářského zvířectva. Hned vedle nalezneme krytou verandu s možností příjemného posezení. Z tohoto objektu je možné vybudovat letní kuchyň s krbem a udírnou. To je již na fantazii a přání nového majitele, jak si zde zpříjemnit pobyt. V každém případě má dům (chalupa) a jeho okolí úžasnou atmosféru. Je vhodný pro zájemce vyhledávající klid a pohodu. Využití buď k trvalému bydlení, nebo k rekreaci.

Hypotéku zajistím s finančními výhodami.


Jestli Vás tento typ bydlení alespoň trochu oslovil, neváhejte a objednejte si nezávaznou prohlídku ihned- volejte tel. . Ev. číslo: 626543.

Celkem: 2 290 000 Kč
ID inzerátu: 7545826
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 626543
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Kobyly, Havlovice, okres Liberec
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 74 m2
Užitná plocha: 74 m2
Zastavěná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 3331 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí