nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 243 m2

Koberovy, Zbirohy, okres Jablonec nad Nisou

2 230 000 Kč

celkem , + daň z nabytí nemovitých věcí

Nabízíme chalupu na exkluzivním slunném pozemku v nejvyhledávanější oblasti Českého ráje – Maloskalsku.
Svažitý pozemek nabízí ojedinělý výhled do krajiny – Evropsky významnou lokalitu Průlom Jizery u Rakous, hrady Trosky a Valdštejn, skalní město Klokočí či zámek Hrubá Skála. Pozemek o rozloze 1489m2 nabízí dostatek soukromí, otevřen na jih. Jedná se o klidnou část obce. Pozemek nabízí klid i od všudypřítomného automobilového provozu, po přístupové silnici smí jezdit jenom místní. Pozemek je napojen na obecní vodovod, má vlastní studnu, přípojku elektřiny. Zahrada se skládá z rovinaté části u domu, velké terasy. Střední část je velmi svažitá a vybízí ke stavbě teras (Na jejich stavbu je na pozemku materiál – pískovcové kvádry) či tzv. nekonečného bazénu. Nad touto částí se pak nachází posezení ve stínu lesa s výhledem na celý Český ráj. Na borůvky nemusíte nijak daleko - část pozemku představuje vzrostlý les (bez smrků!). Zahrada je plná skalek a skal doplněné o rododendrony, šeříky a další okrasné keře. Nejedná se o typickou chatovou oblast, část objektů je využívána pro trvalé bydlení a v obci je studánka. Sousedi jsou OK.

Na pozemku je původní stavba z roku 1927 k celkové k rekonstrukci. Dispozice: v přízemí se nachází 2 KK, s novými plastovými okny a podlahou, 2x klenuty sklep, chodba, wc, schodiště. V prvním patře pak naleznete 2 pokoje, kuchyň, spíž, koupelnu a větší balkon s nádherným výhledem. Jedná se o rozměrný dům, v dnešní době stačí polovina zastavěné plochy a zbytek využít jako garáž, dílnu, apod.

V ceně projekt na citlivou přestavbu, schválen CHKO Český ráj. Na pozemku je místo na čističku odpadních vod a je povolená na vsakovačku. Příjezd na pozemek ze západní části je řešen věcným břemenem. Parkování u silnice bude řešeno také věcným břemenem.

Celkem: 2 230 000 Kč
ID inzerátu: 7545172
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N35728
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Koberovy, Zbirohy, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Prodej
Podkategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 243 m2
Obytná plocha: 126 m2
Užitná plocha: 243 m2
Zastavěná plocha: 199 m2
Plocha pozemku: 1489 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí