nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 170 m2

Vlašim, okres Benešov

3 250 000 Kč

celkem , Cena zahrnuje veškerý právní servis.

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Rodinný dům o dispozici 5+1 a užitné ploše 170 m2 (nepočítaje plochu volně stojící garáže) nevyniká jen velkým životním prostorem ale i výhodnou polohou - Klicperova ulice poskytuje dokonalý klid a příjemné sousedy, zároveň však máte na dosah veškeru základní občanskou vybavenost města. V případě vyšších potřeb je možné se vydat do nedalekého Benešova.

Součástí prezentace jsou i vizualizace představující dům po rekonstrukci. Celou rekonstrukci pro Vás v případě zájmu zajistíme.

Na rekonstrukci je možné vyčerpat dotaci až 600.000,- Kč v rámci programů tzv. "kotlíkové dotace" a "zelená úsporám". Ty se týkají změny způsobu vytápění a snížení energetické náročnosti budovy.

V přízemí domu se nalézá samostatná kuchyň, 2 veliké pokoje, využitelné jako obývací pokoj, jídelna či ložnice. Dále je zde koupelna a schodiště zpřístupňující podkroví a sklep.

Podkroví čítá další 3 pokoje, přičemž jeden z pokojů není připraven k užívání (chybí vnitřní obklady). Podkroví dále disponuje šatnou a toaletou.

Ve sklepě je možné vybudovat další zázemí ať už technického rázu nebo třeba posilovnu.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 650 000,- Kč a měsíční splátkou 10 395,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 3 250 000 Kč
ID inzerátu: 7544574
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 152860
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Vlašim, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 170 m2
Užitná plocha: 170 m2
Zastavěná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 861 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí