nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 340 m2

Dukelská, Podbořany, okres Louny

1 900 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme prodej domu v centru Podbořan. Dům je tvořen dvěma stavebními objekty ležícími ve tvaru L, vnitřní trakt tvoří dvůr, který je z části zpevněn zámkovou dlažbou. Stav objektu je spíše k rekonstrukci. Současná dispozice 1NP skýtá možnost zachování původních dvou bytových jednotek, případně se nabízí využití i pro komerční účely (kanceláře, prodejny, atd.). V přízemí objektu lze obnovit také dva samostatné komerčně využitelné prostory.

Současná dispozice:
Přízemí - zastavěná plocha 179m2 + přístavek 15 m2
- prostor bývalé restaurace se sociální zázemím, cca 60m2,
- prostor bývalé zastavárny a prádelny.

1NP
- prostor s dispozicí 3+1 o velikosti 65 m2, koupelna po rekonstrukci, podlahy bytu jsou zakryté OSB deskami, okna jsou starší dřevěná euro,
- prostor 2KK velikosti 62 m2; původní podlahy, okna dřevěná zdvojená.

Podkrovní prostory v objektu lze do budoucna využít k vytvoření účelové vestavby. Objekt má zachovalé krovy, zakrytí střechy je původní pálenou krytinou. Venkovní trakt objektu (dvorek) je ohraničen vyšší obvodovou stěnou, současná plocha je cca 80 m2, po případné demolici přístavku je možné navýšení této plochy. Štít domu je využíván jako nájemní reklamní plocha.

Vzhledem k umístění domu v centru města je zde velký potenciál využití. Územním plánem vedeno jako smíšené obytné plochy, připouští se tedy využití pro bydlení, administrativu, veřejné stravování, přechodné bydlení atd.

V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, restaurace, sportoviště, zastávky autobusové dopravy, atd.).

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Kupující je povinen uhradit daň z nabytí 4% nad rámec kupní ceny. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 1 900 000 Kč
ID inzerátu: 7544424
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1213
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Dukelská, Podbořany, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 340 m2
Zastavěná plocha: 179 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí